2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de bakıyorum bazen. Etkileyici konuşuyor adam. Ben de hsg çekildim bu ay bakalım nasip. Davul gibi şiştim kız vitaminlerden. Kocaman göbeğim oldu hamile gibi. Hele bi de klomen ve iğne kullandığım zaman şişe şişe bi hal olmuştum. Bebişler gelsin de napalım, vitamin deposu olmaya devam.

Ayy ben eşimi yola getirmek için ilaç kullansın diye her gün canlısına bakıyordum eşimde duyuyordu mecburnasıl diyordu ilaçla hamilemi kalıyorlaraynen benimde karnım öyleydi birde ben daha çok hormon kullandım kendim zayıfım karnım şiş

Ben ara ara giriyorum okuyorum canım da kimsenin enerjini düşürmek istemiyorum biraz içime kapandım yakında normale dönerim İnşAllah
Canimm yeni ay yeni umutlar şükür ki regl olabiliyoruz regl bitince bu depresif halin de bitecek inanıyorum full enerji geleceksin onu da biliyorum kendine zaman ver

Kizlar merhaba, size bir sey danisacagim. Bu ay da regl olursam artik tedaviye baslamak istiyorum. Mart ayinda 8 haftalik kalp durmasi nedeniyle kurtaj oldum. Kendi doktorum saglikli oldugumu soyluyor, gectigimiz aylarda basit kistlerim vardi bu ay gecmislerdi ama bu ay ovulasyondan sonra yine kist agrisi gibi agrim var. istanbul anadolu yakasinda onerebileceginiz bir doktor var mi?

Merhaba sürecimiz sizinle çok benzer ben de Eylülden sonra hala hamile değilsem tedaviye başlayacağım tekrar . Siz nasıl bir tedavi düşünüyorsunuz tüp bebek mi yoksa yumurta takibi mi ?

Merhaba sürecimiz sizinle çok benzer ben de Eylülden sonra hala hamile değilsem tedaviye başlayacağım tekrar . Siz nasıl bir tedavi düşünüyorsunuz tüp bebek mi yoksa yumurta takibi mi ?
Gecmis olsun sizede, yumurtlama takibi dusunuyorum. Marttan sonra hic saglikli yumurtlamadim sanirim hep kistim oldu gectiler yine oldu. Bu ay hepsi temizlenmisti ovulasyonda pik gordum ama karnimdaki agri kist agrisi gibi. Kendim cabalarken cok yoruluyorum, o yuzden doktor kontrolunde ilerlemek istiyorum. Siz nasil bi tedavi dusunuyorsunuz?

Tamam canım, sen nasıl kendini mutlu hissedeksen öyle yap olacğaı varsa her türlü oluyor zaten.

Bu ay kist olan yumurtalıktan yumurtlayacağım canım o yüzden büyütse de kaliteli olacağını sanmam
Bend e bu ay kist olan yumurtalıktan yumurtladım Normalde yumurtlayamadığım yumurtalığımdı, asla pik göremiyordum. Sanırım kullandığım takviyeler baya iyi geldi.

Folik asite başlaman gerek. Ben Solgar marka kullanıyorum.
Ovulasyon içinse laboquick kullandım gayet güzel. innovita kullananlar da memnunmuş
Ovulasyonda Innovita, laboquick, artımed ve miratech markaları çok güzel kızlar. Ben dördünü de deneyimledim. Başarılılar. Pik olunca T çizgisi koyu oluyor C ye göre

Yumurtlama akıntısında olabiliyormuş canım bu şekilde normal diye okumuştum

Kızlar bende test yaptım maalesef negatif çıktı adetim neden gecikti anlamadım ya bi problem var ya da stresten
Hayırlısı canım. HEr ay tam gününde gelecek diye bir şey yok. Benim gittiğim doktorlar 1 ay geçmeden gecikti gözüyle asla bakmıyorlar mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…