2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Laboquik ovulasyon ve gebelik birlikte satılan paketleri iyi uygun fiyatlı

VİTAMİN

OMEGA (ocean marka ama omepaq10 daha iyi sanki) (kadın erkek kullanır)

Impryl (kadın erkek kullanabiliyor) kulanıyorum düzenli.

İmpryl biraz pahalı, sen daha da yeni başlamışsın denemeye, ınofolic miydi kızların kullandığı var onu da alabilirsin, daha uygun fiyatı, sadece kadın kullanıyor.

Eşine evicap 200 e vitamini

Tüm bunların yanında 4 ay çok kısa bi süre. 6. Aydan sonra kullanmanı öneririm. Şimdi sadece folik asit (folbiol) alsan yeter ama sen bilirsin.
Eline sağlık bebişim, çok faydalı bir paylaşım yapmışsın.

Güzel anne adayları herkese selam ♥️ aranıza yeni katıldım fikirlerinize ihtiyacım var . Bende hamilelik düşünüyorum ancak ovülasyon testim koyulaşmasın gerekirken neden daha açık oldu anlayamadım . Ben bişey mi kaçırdım ya da bazen böyle olabiliyor mu 🥰 Eki Görüntüle 3282358
Bende bi koui binsilik dln karışık gitti en son gördüm piki

Kızzzllaar kendimi tutamiyommm. Test yapasim varrrrr
Abooww yansın geceler pelin su eceler 🤣 ay birden ağzımdan bu şarkı çıkıverdi... Eee yap baaaariii naapaalımmmm yok asla merak ettiğimmmden değil deee çok istiyosun diye 🤣🤣🤣 ben de tutuyorum kendimi. Dünkü negetiften sonra pek hevesim de yok zaten

Ya ne qarip kimseye söyleyemiyoz. Ben arkadaslarima bile bekledigimi söylemedim. Daha istemiyoz biliyo her kes. Ama hiç görmedigim hTta başka ülkede yasayan insanlar derdine ortak oluyo seni çok iyi anliyo🥺
Ben de 15 aydır kimseyle paylaşıyorum. Bi tane bi paylaştığım yakın arkadaşım vardı, o da ilk sefer de hamile kaldı, abuk sabuk yorum yaptı, şimdi onunla da paylaşmayı kesintim. Herkes 35 yaşındayım ama çocuk istemiyorum sanıyor. Halbuki çocuk hasretiyle yanıyorum 🤰🍼🙏

Ben de 15 aydır kimseyle paylaşıyorum. Bi tane bi paylaştığım yakın arkadaşım vardı, o da ilk sefer de hamile kaldı, abuk sabuk yorum yaptı, şimdi onunla da paylaşmayı kesintim. Herkes 35 yaşındayım ama çocuk istemiyorum sanıyor. Halbuki çocuk hasretiyle yanıyorum 🤰🍼🙏
İnşAllah en güzel haberlerini alalım♥️

X