2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah hamilesin kuzum 🙏🏻 benim regl döneminde de göğüsle ilgili sıkıntım olmaz yani genel olarak göğüslerimi hissetmiyorum 😂😂
Benim göğüslerim kendini hissettirir. Zaten prolaktin yükseliyor arada ilaç tedavisi görüyorum. Yürüyünce bile ağrır çoğu zaman nasıl ki regl başlar havası sönen balon gibi olur ne dolgunluk kalır ne şiş.

Benim göğüslerim kendini hissettirir. Zaten prolaktin yükseliyor arada ilaç tedavisi görüyorum. Yürüyünce bile ağrır çoğu zaman nasıl ki regl başlar havası sönen balon gibi olur ne dolgunluk kalır ne şiş.
Aa kötü oluyormuş canım ben hiç bilemiyorum göğüs ağrısını. Şu anda sende durumlar nasıl? Az kaldı belli olmasına bizimkilerin 🥰

Benim de 17.gunum, bu ay benim için garip geçiyor çok erken yumurtlama ve catlamanin hangi gün olduğunu kestiremiyorum😕 test denedim hiçbirsey yok. Halsizliğim var bugün. Göğüs ağrısı var dokununca ama adetten 1 hafta önce olurdu zaten. Hafifte sağ kasikta ağrı. Hiçbirini gebeliğe yoramiyorum maalesef.
Canım agrılarımız benzer günlerde oldu ama belkide o gün yumurtlamadık olamaz mı acaba ne düsünüyosun

Eklentiler

• IMG_20230804_212050.jpg
    IMG_20230804_212050.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 60
Aynen ateş beni hiç yanıltmadı kuzum çok şükür. Sen ne yaptın? Nasılsın ? Rahim filminden sonra. Ben pazartesi doktora gideceğim
Canim rahim filmi çekindim, kanamam lekelenme şeklinde 2 gün sürdü. Ondan sonra ilişkiye başladık. 2 güne bir ilişki yaşıyoruz. Yumurtlamam daha olmadı.
Önümüzdeki adet döneminde şehir dışında olacağımız için, bir sonraki adet döneminde aşılama tedavisi yapılacak.
Yani 2 yumurtlama dönemi değerlendirmiş olacaz aşılama öncesi.

Nedense hiç hamile kalamayacakmisim gibi geliyor. Aşılamadan da hiç umudum yok. Aşılamanin tutma şansı %20 mis zaten. Sadece ileride keşke ugrassaydim dememek icin tedaviye başlayacağım.

Güzel anne adayları herkese selam ♥️ aranıza yeni katıldım fikirlerinize ihtiyacım var . Bende hamilelik düşünüyorum ancak ovülasyon testim koyulaşmasın gerekirken neden daha açık oldu anlayamadım . Ben bişey mi kaçırdım ya da bazen böyle olabiliyor mu 🥰Eki Görüntüle 3282358
Böyle dalgalanmalar oluyor canim. Sen yapmaya devam et

Kızlar ben sabah adet agrıları cekiyorum dedim ya az once tuvalette şeffaf akıntının içinde kahverengi nokta kadar leke gördüm, acaba yumurtlayamadım mı yoksa kist vs mi anlamadım combi kullanmıstım bu ay normalde 12. Gün yumurtlarım bu ay agrılarım 8. Gün baslamıstı fikri olan var mı
Kızlar bu kombi ne ya 🤨
İnternete combinyazdim gübre çıktı 😂

Canim rahim filmi çekindim, kanamam lekelenme şeklinde 2 gün sürdü. Ondan sonra ilişkiye başladık. 2 güne bir ilişki yaşıyoruz. Yumurtlamam daha olmadı.
Önümüzdeki adet döneminde şehir dışında olacağımız için, bir sonraki adet döneminde aşılama tedavisi yapılacak.
Yani 2 yumurtlama dönemi değerlendirmiş olacaz aşılama öncesi.

Nedense hiç hamile kalamayacakmisim gibi geliyor. Aşılamadan da hiç umudum yok. Aşılamanin tutma şansı %20 mis zaten. Sadece ileride keşke ugrassaydim dememek icin tedaviye başlayacağım.
Umutsuz olma kuzum. Ben de seninle aynı şeyleri düşünüyor ve hissediyorum ama bir yanımda umutlu olmalıyız diyor. Umarım bebişlerimize kavuşuruz bir an önce. Ben iki aşılama oldum tutmadı malesef.

İnşallah rabbim çok daha aratmaz. Mucize olur artık :KK43:
2 aşılama sonrası planlamanız ne peki ?
Plan yok walla kuzum. Planım umutsuzluk. Tüp bebeğe sıcak bakamıyorum. Doktorum zaten doğal yolla olur diyor, değerlerimize bakıp. Bi de benim hsg sonradan çekildi. Temmuzda çekildi. Hsg için bir kaç ay daha bekleyip, belki yine aşılama veya yumurta takibi yaptırırım, inan çok da bilmiyorum. Tek ümidim bir an önce hamile kalmak ve plan yapmamak. Doktorum da destekliyor zaten doğal yolla olacağını ona güveniyorum biraz.

X