2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben 4 aydır deniyorum ama ekstra folik asit gibi vitamin almıyorum bu ay da olmazsa almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ayrıca ovulasyon testi de alıyım diyorum bide öyle deneyelim hangi marka iyi acaba

Kızlar ben 4 aydır deniyorum ama ekstra folik asit gibi vitamin almıyorum bu ay da olmazsa almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ayrıca ovulasyon testi de alıyım diyorum bide öyle deneyelim hangi marka iyi acaba
Folik asite başlaman gerek. Ben Solgar marka kullanıyorum.
Ovulasyon içinse laboquick kullandım gayet güzel. innovita kullananlar da memnunmuş

Kızlar ben sabah adet agrıları cekiyorum dedim ya az once tuvalette şeffaf akıntının içinde kahverengi nokta kadar leke gördüm, acaba yumurtlayamadım mı yoksa kist vs mi anlamadım combi kullanmıstım bu ay normalde 12. Gün yumurtlarım bu ay agrılarım 8. Gün baslamıstı fikri olan var mı

İmpryl'ı biz de kullanıyoruz. Bir ay oldu bakalım. Faydasını görürsem ben de paylaşacağım OMEGA ocean kullanıyorum ama burdaki daha iyi. Q10 da var.
O zaman canım İn şa Allah faydasını görürsünüzyumurta kalitesi içinde kullan takviye ve sigara varsa içmeyin kimse yalnış anlamasın sigara varken tüp bebek bile yapmıyorlar doktorlar..sonuç neqatif olucak diye.

Laboquik ovulasyon ve gebelik birlikte satılan paketleri iyi uygun fiyatlı

VİTAMİN

OMEGA (ocean marka ama omepaq10 daha iyi sanki) (kadın erkek kullanır)

Impryl (kadın erkek kullanabiliyor) kulanıyorum düzenli.

İmpryl biraz pahalı, sen daha da yeni başlamışsın denemeye, ınofolic miydi kızların kullandığı var onu da alabilirsin, daha uygun fiyatı, sadece kadın kullanıyor.

Eşine evicap 200 e vitamini

Tüm bunların yanında 4 ay çok kısa bi süre. 6. Aydan sonra kullanmanı öneririm. Şimdi sadece folik asit (folbiol) alsan yeter ama sen bilirsin.

Yumurta kalitesi için ımpryl yetmez mi sence? Başka ne alayım ne önerirsin kuzum? Yok bebeğim eşimde benn de sigara içmiyoruz çok şükür. Sağol kuzum

Yumurta kalitesi için ımpryl yetmez mi sence? Başka ne alayım ne önerirsin kuzum? Yok bebeğim eşimde benn de sigara içmiyoruz çok şükür. Sağol kuzum
Yeticekmi yetmicekmi diyemem canım ama ben yinede mfk ürünlerinden Athena düzenli kullanıyordum eşim azoperm kullanıyordu düzenli..bu arada eşim OMEGA kullanmadı yani doktor onun için yazmadı.

Yeticekmi yetmicekmi diyemem canım ama ben yinede mfk ürünlerinden Athena düzenli kullanıyordum eşim azoperm kullanıyordu düzenli..bu arada eşim OMEGA kullanmadı yani doktor onun için yazmadı.
Anladım canım. Azopermi ımpryl'la birlikte mi alıyordu canım? Mfk'nın annh diye bi ürünü varmış. Belki onu veya athenayı alırım ilerleyen süreçte. Sende onu ımpryl ' la birlikte mi kullanmıştın

Bu ay birşey kullandın mı canım? Havalardan stresten de olabilir. Herşey olabilir. Umarım hamişsindir. Bebiş sonradna gösterir kendini
İnşallah öyledir canim bisey kullanmadım aslında sadece ben 1 senelik evliyim vajinismus olduğum için hiç eşimle ilişkiye giremedik bir sene ama kendim aparatlarla yendim evde hastalığı son 1 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz belki stres yapmış olabilirim zaten daha ilk ayımız ama yine de insan umutlaniyor 1 sene o kadar üzüldüm ki olsa bize çok iyi gelecek

Annh ürünü ben sipariş ederken yoktu demek yeni çıkartmış.Evet hepsini birlikte kullandık bitince hemen sipariş ediyordum.Kuzum ben zaten impr toplamda 21 gün kullandım doktor bana onu yazdıki tüp bebek öncesi hazırlık gibi.1 sene önce ben mfk bana lazım olan ürünlerini sipariş etdim ikinci ayım bitmeden hamile kalmıştım sonra kürtaj olunca yeniden 3 ay aldım hepsini ama olmayınca bıraktım sadece Athena azoperm ve adendoyu aldım.Adendo yumurtlamadan sonra kullanıyordumki hamile kalırsam çocuk tutunsun diye.

Canım inan bebiş o kadar çok istiyoruz ki beynimiz bize oyun oynuyor ve adetimizi geciktiriyor. Öyle birşey de yaşıyor olabilirsin ama umarım bebeğin seninledir. Zaten daha ilk atmış kuzum, elbet gelecek bebişiniz

Tamam canım sağolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…