2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Güzel anne adayları herkese selam aranıza yeni katıldım fikirlerinize ihtiyacım var . Bende hamilelik düşünüyorum ancak ovülasyon testim koyulaşmasın gerekirken neden daha açık oldu anlayamadım . Ben bişey mi kaçırdım ya da bazen böyle olabiliyor mu

Canım belki testlerde sıkıntı vardır, olabiliyor. Ancak ben yumurtlayamadığım aylarda böyle oluyor. Bazen ise tam yumurtlayacakmışsın gibi koyulaşıyor sonra siliniyor ardından birden kopkuyu pik oluyor. Sen test yapmaya devam et.

Ben normalde kahveyle gözümü açanlardanım kahveyi bile bıraktım bu ilaç sayesinde ilacı içiyorum sonra kahve içene kadar ayılmış oluyorum ihtiyaç duymuyorum sonrasında iyi oldu benim için
Ben de öyle dert yok ama yine de zor oldu alışması. Ama artık tuvalete gitmek gibi. Kalkıp hapımı içiyorum, devam

Canım cevabın için teşekkür ederim sanki böyle böyle daha çok stres yapıyoruz kendimize ben devam edeyim o zaman

Kızlar kaç gündür giremiyordum siteye misafirlerim vardı 159 sayfa mesaj okudum
Size bir sorum olacak daha önce yumurtlama günlerimde hep şeffaf akıntım olurdu ve anlardım yumurtlama olduğunu 3 aydır o akıntı olmuyor . Sizce akıntı olmadan yumurtlama gerçekleşir mi ?
Ovulasyon testi hiç yapmadım

Canım cevabın için teşekkür ederim sanki böyle böyle daha çok stres yapıyoruz kendimize ben devam edeyim o zaman
Herkes kendini nasıl rahat hissediyorsa öyle yapmalı bence. Ben ovulasyon testi yaparak stres olmuyorum asla. Yumurtladım mı yumurtlayamadım mı anlayabiliyorum ve çok da önemli değil, bir sonraki ay nasipse diyorum. Ayrıca yumurtladığım günü bilmek iyi hissetitiryor. Ama bu seni strese sokuyorsa ve daha ilk kez ovulasyon yapıyorsan bu ay yumurtlama zamanını öğrenmene yardım eder ve sonraki aylarda istersen test yapmayabilirsin.

Gerçekleşiyormuş canım. Burada akıntısı hiç gelmeyip hamile kalanlar oldu

Bende hiç yumurta akı gibi akıntı olmuyor canım bende sadece süt renginde uzamayan akıntı oluyor ama yumurtlama da oluyor yani akıntı olmadan da oluyor kafama takma kuzum

Bende hiç yumurta akı gibi akıntı olmuyor canım bende sadece süt renginde uzamayan akıntı oluyor ama yumurtlama da oluyor yani akıntı olmadan da oluyor kafama takma kuzum
Ben normalde yumurtladığım günü bilirdim hem akıntı hem kasıkta batma olurdu. Mart ayında kürtaj oldum kürtajdan sonra olmamaya başladı . Belki de vücudun dengesi değişti

Ay yok hergün ilişki flnda yapmıcam.kafama göre olacak bu ay. Bebek denemelerini ciddi anlamda 2 aydır yapıyor olsamda 20 aydır hep bir mücadele içindeyim. İlk gebelik sürecim, kaybım, iyileşme dönemi, tiroid tedavisi dönemi. Hepsi arka arkaya geldi. Bir süre ilgi alanımda olmasını istemiyorum açıkçası. Vitamin eksiğim olmasın onları kullanmaya devam ederim ama ekstra bir çabam da olmayacak bu ay

Allahtan ümit kesilmez. Kİmi umutsuz görsem o ay hamiş kalıyor. Bakarsın Haziran uğurlu gelirsana
Canım benimde sat 28 temmuz bat 24 Ağustos inşallah adet olmam

Ben normalde yumurtladığım günü bilirdim hem akıntı hem kasıkta batma olurdu. Mart ayında kürtaj oldum kürtajdan sonra olmamaya başladı . Belki de vücudun dengesi değişti
Evet değişiyor kesinlikle bende kimyasal yaşadım geçen ay şuan 6 günüm gecikti hamile de değilim kimyasal bile etkiledi canım

Bunlar bak eşinde kullansın impry eşinede çok etkisi olucak..bak benim eşimde sorun olmasa bile kendisi dediki çok etkisi olmuş
İmpryl'ı biz de kullanıyoruz. Bir ay oldu bakalım. Faydasını görürsem ben de paylaşacağım OMEGA ocean kullanıyorum ama burdaki daha iyi. Q10 da var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…