2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

2020 Kasımdan beri canım
Sağlıkla gelsin minik çok sevindim canım adına. Bende 8 aydır deniyorum ama olmuyor. 3. Ayda hastaneye gittiğimde doktor gayet sağlıklısın demişti. Geçtiğimiz ay kistimin patlaması sonucu kistimin olduğunu öğrendim 2.5 cm ve polip de gördüler ama doktor bu kistin adet dönemine yakın çıkıp kaybolan türden olabileceğini de söyledi. Bu pazartesi emar çekildi sonucunu bekliyorum. Devlet hastanesine gidiyorum ama sonuç çıksın özele gidicem çünkü 1 sene olmadan devlet hiçbir şey yapmıyor. Özele gidip yumurtlama takibi yapıcam. Sen herhangi bir yöntem uyguladın mı hamile kalabilmek için yoksa kendiliğinden mi oldu

Canım ben hala olmadım rahim filmi çekildi ondan gecikti sanırım geçen kan testim 3 tü negatif

Amin kuzum inşallah ben de hep özele gittim doktor bana hep senin çocuğun olur dedi sadece ilaçlar kullanıyordum pcos için vitaminler vs. Sonra bu yaz için dedim yumurta takibi ya da aşılama yaptırayım. Fakülte hastanesine gittim tüm tahlillerim vs yapıldı herşeyim iyiydi. Eşimin de yapıldı sorun yok denildi. Regl olunca gel dedi klomenle başlayalım önce dedi. Ben regl olmayı beklerken hamile oldum çok şükür

Rahim filmi çektirenler o ay hamile kalıyormuş canım öyle bir yazı okumuştum bir yerde. Yapışık ve tıkanıklık varsa onu açıyormuş çünkü
Valla kuzucum bana öyle dedi doktor ama ben ümidi kestim dış gebelik oldu ama şimdi beklemediyim eşimin işibdeb dolayı sadece yumurtlama 19 yufu ayın değerlendirdik ama ümit yok negatif kan işallah senin o güzel yüreğinden geçen olur benim için

İnşallah canım inşallah ümidini kesme daha adet gününe var bazen yerleşme de geç olabiliyor ve adetin geçmeden test yapmışsın zaten. Ne kadar süredir istiyorsun canım.

demek ki daha vakti varmış canım. Rabbim ne zaman isterse o zaman oluyor. Ama ben çok sabırsızım. Durup bekleyemiyorum. Bu ay kür uyguluyorum bakalım sonuç ne olacak

demek ki daha vakti varmış canım. Rabbim ne zaman isterse o zaman oluyor. Ama ben çok sabırsızım. Durup bekleyemiyorum. Bu ay kür uyguluyorum bakalım sonuç ne olacak
Bende pcosta var regl olayım tekrar tarçın bal çörek otu kürü yapçam bi öncekide onunla hamile kaldım diye düşünüyorum ama kist olur mu diye korkuyorum

A Afratafrac Ben de gördüm piki şimdi
Bundan sonra 1 hafta bir dolu bir boş mu gidiyorsun? Ben ilkinde ne kadar süre öyle yaptım hatırlamıyorum ya
Eğer eşinle el veriyorsa pik günü ve çatladığı yani ertesi günü değerlendirin mutlaka. Sonra 1 dolu 1 boş ile ilerletin bir kaç gün daha bebeğim. Ayrıca ilişkiden sonra kalça altına yastık ve yarım saat öyle uzan

Randevu durumları sıkıntı oluyor biraz inşallah hayırlısı olsun bakalım
Canım devlet Hastanesi'ne hormon testi vereceğim dediğinde o güne randevu veriyorlar. Heralde her yerde öyledir. Çünkü belli günlerde adet olduğumuzdan erteleyemiyorlar. Mecbur araya sokuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…