2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar adet günlerinde tampon kullanan var mı memnun musunuz acaba ? Daha gelmedi benim 4 gün bugün hafta sonu tatil planım var gelirse alayım diyorum rahat rahat deniz havuza girerim sızdırma olur mu ki ?
BEnim arkadaşım kullandı yoğun günlerde ve asla önermiyor. ama mesela artık son günüyse filan iyi oluyormuş öyle demişti.

Kızlar adet günlerinde tampon kullanan var mı memnun musunuz acaba ? Daha gelmedi benim 4 gün bugün hafta sonu tatil planım var gelirse alayım diyorum rahat rahat deniz havuza girerim sızdırma olur mu ki ?
Ben adetin son günlerine doğru kullandım, mecbur olmasam kullanilacak gibi değil en azından benim açımdan. Denize girip çıktıktan sonra sanki bütün suyu emmiş de icerideymis gibi hissettirdi bir de sürekli tedirginlik vardı ip dışına cikacak açılacak falan diye. Sızma konusunda bişey olmadı son günlerim olduğu için olabilir ama hiç rahat bişey değil

VAY Vay cay e super canım mıs oh sıfaı gelsın ınsallah enerjıııı

Tamam öyle yapayım
Ay biz seninle aynı gün pik olduk aynı anda nasipse alcaz güzel haberi.
İnşallah ya nasıl heyecanlıyım

Ayyy cidden mi ya ben ben mayo elbise gidiyorum gözükmez benden zaten de rahatsızlık konusu sızma konusu önemli bende

Ayyy cidden mi ya ben ben mayo elbise gidiyorum gözükmez benden zaten de rahatsızlık konusu sızma konusu önemli bende
Günlük kullanan insanlar nasıl kullanıyor şaşkınım bana çok rahatsızlık verdi ama denize girebilmistim en azından. ilk gunler belki her giriş çıkışta değiştirerek sızması engellenebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…