2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bende nasip olursa yeniden kimseye soyleme nıyetınde degılım kuzum
dinen de 3 ay saklanması oneriliyor arastırmasına girince orda da var.
tabı nası caktırmadan anlamamalarını saglıcam valla bılemedım :
olursa tabi
Vallahi içi içine sığmıyor insanın aslında ama geçen sefer herkese söyledim sonucu kötü oldu akıllandım. Şuan sadece annem babam biliyor zaten annemdeyim ve yat dedi doktor

Tipkisinin aynisi oldu ben de iliskiden 6 gün sonra.Sol kasikta ağrı değil de batma oldu.Bacagima vurdu.Hamilelik belirtisi için erken dedim buraya yazmadım. Belim de ağrıyor iliskiden bu yana.Ama ben yine kendim için hamileliğe yormadim.Bel fitigindan olabilir diye düşünüyorum.Insallah seninki hamilelikten dolayıdır.:KK19:
İnsallah ikimizinki de hamileliktendir 😍😍🙏🏻🙏🏻

kızlar hepınıze merhaba gun ortasından
boyle dıyınce spıker gıbı oldu :KK70:

hamilelik belirtilerinden bırkacını yasıyorum ama acaba bunlar bır belırtı mı bılemıyorum ciltte sıvılcelenme
asırı tatlı ıhtıyacı
gaz-diyare gibi sornlar da yasıyorum
bılıyorum tabı bunlar netlestırme acısından yeterlı degıldır ama belkı daha once yasayanınız vardır
sormak istedim
arada gırıyorum bırkaç yorumla gune devam edıyorum :):)
Ben her ay hamilelik belirtisi yaşıyorum ama 8 aydır da hiç gebelik olmadı. Psikolojik bence biraz.

Kızlar yumurtlamaya yaklaşıyorum , sabah yaptığımda çıkmadı ,öğleden sonra karın ağrısı ateş basması ( her ay olan yumurtlama belirtileri ) olunca bi daha yaptım böyle çıktı. Heralde dönem başladı değil mi çalışmalar başlasın …..?

Eklentiler

• F11102BB-B589-4DBE-9148-B02FED4DB2AB.jpeg
    F11102BB-B589-4DBE-9148-B02FED4DB2AB.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Merhbabalar bugünle hamilelik çalışmalarında 4. aya girdim önceden tek gecede hamile kalınabilir sanıyordum cahillik mutlulukmuş😄 bu ay ovulasyon testine göre yumurtlamayı buldum takvim uygulamasına göre bir gün sonra çıktı pik yapalı 8 gün oldu şimdi regle 6 gün var ama ilk defa bu ay yumurtlama ve sonrası 5 gün regl ağrısına benzer kramp ağrı yaşadım sonrasında da grip oldum bağışıklığım düştü sanırım insaallah bunlar belirtidir elim habire testlere gidiyor bağımlılık oldu

Kızlar yumurtlamaya yaklaşıyorum , sabah yaptığımda çıkmadı ,öğleden sonra karın ağrısı ateş basması ( her ay olan yumurtlama belirtileri ) olunca bi daha yaptım böyle çıktı. Heralde dönem başladı değil mi çalışmalar başlasın …..?
Benimle böyle olduktan sonraki gün en koyu halini aldı bence başlamalısın

X