2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün o kadar yoğunduki dışrıdan yemek söylim hadi dedim akşam yemeğini güzel geçirelim ağzımız tatlansın, malum pik günüm. Benim koca et yemeyince doymuyo dfghjköl.

Neyse aradım bunu, Allahım bir telefonu açışı var benimle öyle soğuk konuşuyor ki. Gelen yemekleri komşuya veresim var. Bak ne güzel geçiyordu sinirim üstelik ben arıyorum. Öküz ya öküz. Sığır.

size o kadar alışmışım ki burdan da gidemiyorum ama kendime bi söz verdim onu tutucam kafama takmıyorum aslında sadece biran önce olsun kırmızılar gelsin önümüzdeki aya güzel kür denicem eşim içinde kendim içinde o yüzden adeti bekledim gecikince acaba hamilelik mi dedim negatif olunca bi üzüldüm ama hayırlısı olsun inşallah cumartesi günü eşimle tatil planı yaptık otel için yer ayırttık geleceği yok kırmızıların şimdi de beklemiyorum ya gelir

Muhteşem. Dağıt kafanı güzelce.

Tabiki hayır diyorum. Kız 8 ağustosa 6 gün var. Benim de bat 8 Ağustos. Muhtemelen aynı zamanda yumurtladık. Daha yumurtlayalı 8 gün anca oldu. İdrara düşmesi 12. Günü buluyor kuzum yapma Allah aşkına. Umutsuz olma canımın içi daha çok erken... Erken gebelik testi bile olsa idrara düşmeyen gebeliği nerden bulsun getirsin önüne. Bekle canım en azından cumartesiye kadar.

Buna hamilelik dahi diyemeyiz ki canım 5.00 > olmalı ve min %60 veya 2 kat artış kesinlikle olmalı. Benzer durumu yaşadım 4.61 - 19 - 29 - 44 - 46 - 33 ve kimyasal..
Birde şeyi anlamadım 15-23 temmuz regl ise 5 günde hamilelik beklenmez ki? Yumurta dahi oluşmaz 5 günlük süreçte..

Karnı doyunca medeniyet kapılarından geçiyor erkekler. biraz sabırlı ol bebeğim sen onu istediğin kıvama getirirsin nasılsa :)

Polip için birsey yaptilarmi histeroskopi vs

Yaaa canm benim öyle güzel yazmışsın ki.Senin için bile beklerim cumartesiye kadarGönülden diliyorum senin de hamile olmanı

Kızlar kist karın ağrısı yapar mı ? Adetim bugün bitmek üzere karnıma ağrı giriyor ara ara

Kupon fln yok mu Zam gelmiş fiyatlara
Yok adam baktı her gün 3-5 kişi 60 tane alıyor zam yapmış hemen almayacaktım zaten ucuz geldi fiyat aaa tam f/p ürünü diye alcaktim sonra da sürekli yapardım artık almamak için tutuyorum kendimi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…