2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ooo taktikler taktikler neler neler öğreniyorum burada.
Cennet meleginiz orda sizi bekliyordur insallah.Tekrar basın sagolsun canim.Tez vakitte size ilac gibi gelecek sagklikla kucaklayıp buyuteceginiz bi miniginiz olur inşallah

ya canım benim ellerine emeğine sağlık .o kadar iyi geldi ki bu yazdıkların.En yakın dostum bana bu kadar ilgili davranmadı bu süreçte.beni hiç görmedin ama ona rağmen bana üşenmeyip bu kadar yazmışsın,tavsiye vermişsin tüm içtenliğinle.ALLAH RAZI OLSUN.çok teşekkür ederim.Rabbim sana anneliği hamileliği tekrar en güzel en hayırlı şekilde yaşatsın inşallah.Bunu burdaki tüm kızlar için canı yürekten istiyorum ama senin için ekstra istiyorum şuan:)
Dediğintüm şeyleri elimden gelince uygulayacağım,işe yarayacağına eminim.Şuan içime öyle bir umut doğdu gerçekten erkekler bizden çok farklı ,istediğimiz gibi olsunlar diye bazen farklı taktikler uygulamamız lazım.Hem ben de bu süreçte çocuk konusunda stresimi azaltırım inşallah

gerçekten işe yarıyor :) denendi onaylandı :) seninde kafanı dağıtman sana çok iyi gelecektir. hayatınızı renklendirip tadını çıkarın :)

vallahi ekran görüntüsü alıp aradabir bakarm güzel taktikler

Yani tüp bebek denemsi kestirme olacakti bnm için bu yolu bı yüzden aeçtim dhaa da geç kalmamak adına sen de böyle bi yol izleyebilirsin aslında canım hiç denedin mi

Ay benim bu sol kasık ağrım iyice arttı ve sol bacağıma da vurdu bacağım da ağrıyor. Kist değildir dimi. Lütfen olmasın. Bebiş olsun
Tipkisinin aynisi oldu ben de iliskiden 6 gün sonra.Sol kasikta ağrı değil de batma oldu.Bacagima vurdu.Hamilelik belirtisi için erken dedim buraya yazmadım. Belim de ağrıyor iliskiden bu yana.Ama ben yine kendim için hamileliğe yormadim.Bel fitigindan olabilir diye düşünüyorum.Insallah seninki hamilelikten dolayıdır.

kızlar hepınıze merhaba gun ortasından
boyle dıyınce spıker gıbı oldu

hamilelik belirtilerinden bırkacını yasıyorum ama acaba bunlar bır belırtı mı bılemıyorum ciltte sıvılcelenme
asırı tatlı ıhtıyacı
gaz-diyare gibi sornlar da yasıyorum
bılıyorum tabı bunlar netlestırme acısından yeterlı degıldır ama belkı daha once yasayanınız vardır
sormak istedim
arada gırıyorum bırkaç yorumla gune devam edıyorum :):)

bende nasip olursa yeniden kimseye soyleme nıyetınde degılım kuzum
dinen de 3 ay saklanması oneriliyor arastırmasına girince orda da var.
tabı nası caktırmadan anlamamalarını saglıcam valla bılemedım :
olursa tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…