2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de hep kışın yazın sıcaklarda zor kışın doğurmam lazım diyordum Kasım annesi olacaktım ama nasip olmadı şimdi Nisan ya da Mayıs annesi oluyorum nasipse. Gerçekten her şeyin zamanı var ne yaparsak yapalim. Sağlıkla kucaklarimiza alalım inşallah

Tablon mukemmel gıdıyor bebegım bugunde test yap,moral bozma sakın sadece takip için yap,burda cok kısıler gorduk 1 gun sonra pozıtıfe donen,ki senın batına daha cok var.ben cok umutluyum senden
Aşkım yaa umutlanmalıyım değil mi çünkü kaç aydır ateş takibi yapıyorum böyle tablom olmamıştı

Sen kendin için daha iyisini bilirsin inşallaah

Aşkım yaa umutlanmalıyım değil mi çünkü kaç aydır ateş takibi yapıyorum böyle tablom olmamıştı
Evet çok iyi atesın ,bu kadar ıyı olmasının nedenı bence progestronun cok ıyı bu ay,onunla alakalı oldugunu dusunuyorum.hergun takıp yap bebegım ınsallah karsılıgını alacaksın emeklerının

Evet çok iyi atesın ,bu kadar ıyı olmasının nedenı bence progestronun cok ıyı bu ay,onunla alakalı oldugunu dusunuyorum.hergun takıp yap bebegım ınsallah karsılıgını alacaksın emeklerının
Ya bedenim o kadar sıcak ki bir de. Resmen ateş gibi hissediyorum. Allahım inşallah sonu da güzel olur

Testim negatif çıktı benim için bu ayda olmadı. O kadar belirtinin sebebi ne anlamadım.
Dün gece mesajını görünce pozitif göreyim yazdığın, dua ettim sana allahım acısını unutturacak bir evlat en dogru zamanda ver diye, demekki daha gelmemis canım üzülme hem belki daha testte çıkmıyordur bekleyelim hayırlısı

Keşke biraz umursamaz ve takmayan yapın olsaydı kuzum. Test yapabilirdin böylece her gün. Yap diye yazmıyorum bu arada. Ancak görüyorum seni aşırı streslisin. Bu stresten kendini biraz çekmen lazım.
Ah ah ordan tanıdın bak beni. Keşke öyle olsaydım bakalım ne olacak bu halim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…