2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gecen sene hep hesaplardım dogumum su zamana gelse vs diye ögretmenim cünkü, sonra birlikte hamile kalmak istedigimiz arkadasım kaldı ve dogumuna cok yakın bi süre depremi yasadık diyarbakırda, karnı burnunda o kadar zor oldu ki sürec iki gün kadar arabada kaldık cok sükür bi sey olmadı ama ondan sonra daha fazla düsündüm belki o zaman hamile olsaydım o panikle ya da yorgunlukla istemedigim seyler yasayacaktım, bence bizim kendimize göre dogru buldugumuz zamanlar belki de hic dogru degildir, Allah hepimize en dogru zamanda en mutlu olacagımız şekilde güzel haberi almamızı nasip etsin

Ah ah ordan tanıdın bak beni. Keşke öyle olsaydım bakalım ne olacak bu halim
Fazla stres bedenimizdeki kortizol, endorfin, prolaktin gibi çeşitli hormonlarımızı etkiliyor. Umarım kendine bir çıkar yol bulabilirsin kuzum. Hiç bir şey dünyanın sonu değil. Nefes alıyorsak umut hep vardır. Bizler elimizden geleni yapalım, gerisi allahın takdiri. Elbette üzüleceğiz, insanız ve çoook normal. Ancak bu kendimizi her şeyden soğutup yıpratmak boyutuna gelmemeli.

Ciddi misin? Gözlerim doldu. Ay kalbim nasıl oldu. Allahıma şükürler olsun sağlıkla ilerlesin kucağına sağ Salim alasın inşallah bitanem

Benim 27 çatlama günü canım bugün artık ara veririz yetmiştir bence evet en zor kısmı batı beklemek ☺ nasıl geçecek 10 gün hatta 14

Hayır aşkım bunların farkındayım. Ben sadece test yapma aşamasında stresli oluyorum. Onun dışında çıkan her sonuca hem kalben hem ruhen tevekkül ile Rabbimin bir bildiği vardır diyip yoluma devam ediyorum. Her insan gibi çıkan sonuca o an çok üzülüyorum ama sonrasında geri kendimi motive edip yoluma devam ediyorum. Yani sürekli böyle bir hal içinde değilim. Sadece test yapma zamanı böyleyim o da geçiyor.

Yaaaaa sonumuz aynı olsun inşallah
Bence negatiften korkma ya ben innovitlari 7.gunden itibaren yapmaya başlamıştım 9.gun freely için korktum ama korkanin çocuğu olmazmış negatife kendimi hazirlamistim 10. Gün negatif çıkıp 12de pozitif gördüm çünkü daha önce. Negatif çıksa da hala umut oluyor daha regl görmemiş oluyorsun hem, hem de sen sağlıklısın, eşin sağlıklı, Allah bir tane minnos nasip etmiş size o sağlıklı gerisi zaten olur kafaya çok takmadan hep pozitif oluyoruz bakınca zaten çok fazla şükür sebebi çıkıyor hayatta. İnşallah çok bekletmeden gelecek dualarım seninle

Benim 27 çatlama günü canım bugün artık ara veririz yetmiştir bence evet en zor kısmı batı beklemek ☺ nasıl geçecek 10 gün hatta 14
Şimdi asıl bu süreçte stres etkenini ortadan kaldır ki döllenen yumoşun varsa vücudunda rahatça yerleşsin. Zaman çoook hızlı geçiyor inan bana. Kendini de meşgul edecek bir şeyler bulmalısın. Bir bakmışsın test günü gelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…