2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu arada A Afratafrac ben dün tam gününde regl oldum canım epey ağrılı geçiyor buralara giremedim bile😔 Dediğim gibi çocuk fikrine 3 4 ay ara vermeyi düşünüyorum ama buralardayım herkesi takipteyim hadi bakalım güzel haberlerle gelsin herkes🙏🏻💃🏻😍
Yaa senden de çok ümitlyidim kuzum. Demek ki bebişinin nasibi başka aydaymış 🙏😍 en doğru zamanda sağlıkla kavuş inşallah bebişine canım 🙏🤰

Kızlar nasılsınız ? 💕 hamilelik haberi alan arkadaşlarım inşallah sağlıkla ilerler her şey çok güzel olur ☺️ ben yumurtlama haftama girmiş bulunuyorum bu ay ilk defa ovulasyon düzenli yapcam tecrübeli arkadaşlardan da yorumları bekliyorum ara ara fotoğraf paylaşırım . 3 gündür yapıyorum bugün daha silik çıktı gittikçe koyulaşması gerekmez mi ben mi yanlış biliyorum ?
Sıvı alımın sebebiyle böyle çıkmış diye düşündüm canım. Koyulaşacaktır

Kızlar nasılsınız ? 💕 hamilelik haberi alan arkadaşlarım inşallah sağlıkla ilerler her şey çok güzel olur ☺️ ben yumurtlama haftama girmiş bulunuyorum bu ay ilk defa ovulasyon düzenli yapcam tecrübeli arkadaşlardan da yorumları bekliyorum ara ara fotoğraf paylaşırım . 3 gündür yapıyorum bugün daha silik çıktı gittikçe koyulaşması gerekmez mi ben mi yanlış biliyorum ?
Normsal bir şey canım.

Testim negatif çıktı 🥹 benim için bu ayda olmadı. O kadar belirtinin sebebi ne anlamadım.

Eklentiler

• D0288234-E023-4EC7-BC85-10520CDA52FF.jpeg
    D0288234-E023-4EC7-BC85-10520CDA52FF.jpeg
    40 KB · Görüntüleme: 96
Haraket edemiyorum ya otururken normal ayakta iki büklüm oluyorum resmen gaz sancısı gibi. Ateşimde 38
Canim sen zaman kaybetme Dr unla bı görüş o zaman normal değil çünkü devam ederse Allah'ım korusun 🤲🏼 benim öyle ağrılarım olmadı hiç yapılan gün hafif adet sancısı yaşadım ertesi gün bişey yoktu benle beraber 3 kişi daha vardı yaptıran onlar benim gibi geçirdi

Testim negatif çıktı 🥹 benim için bu ayda olmadı. O kadar belirtinin sebebi ne anlamadım.
Canım benim adetine 3 gün var kuzum.moral. bozmak yok dün bana teselli veriyordun doğru söylüyorsun sakın strese girme burda adetten sonra ogrenenlerle dolu birası yerim ben seni 🤲🏼🤲🏼🌹 sende harika.ni anne adayısin şu an içini ferah tut dur bakalım bende stres oldum azcik ama kırmızıları görmeden şansımız bol kimsenin net çizgisi yokki şu an 😘😘 sabır kuzum 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼👑

Bir süredir uzaktan takip ediyordum ama sizi görünce yazmak istedim edahandro edahandro fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93 🥰 İnşallah pozitif sonuçlar alırsınız ben de heyecanla bekliyorum dualarım sizinle ve burada umutla bebişlerini bekleyen herkesle🌸
Yaaa o güzel yüreğin için çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah ya🥹

Eklentiler

• IMG_8187.jpeg
    IMG_8187.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
X