2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Test yapıcam arkadaşların dediği gibi günlük takip yapıcam. Sonuç ne olursa olsun da üzülmicem A Afratafrac
İşte bu, korku filan yok. Bu ay değilse en kötü Eylül ayında herkes gebe. Daha hızlı önümüze bakıp, kullanacağımız takviyeleri ayarlayacağız. Belki de güzel haberle geleceksin

Evet kendime bişey bulucam ilgilenecek canım yoksa stres yükleneceğim gibi

Sağol canım benim İnşAllah hepimiz çok beklemeden anne olabiliriz

melisaa93 kuzum benim üzülmek yok bunu kendinde biliyorsun biz ne yaparsak yapak olmayınca olmuyor her şey yukarda olan Allahın elinde onunda bir bildiği var demek..en önemlisi sen elinden gelenini yapıyorsun gerisini Allah'a bırak eminim o öyle bir zamanda sana bebişi vericekki sen kendin bile şaşıracaksın

İşte bu, korku filan yok. Bu ay değilse en kötü Eylül ayında herkes gebe. Daha hızlı önümüze bakıp, kullanacağımız takviyeleri ayarlayacağız. Belki de güzel haberle geleceksin
Kesinlikle kuzum inşallah bu ay olmazsa bile yakında olacak inşallah hissediyorum Freely testi yapınca kaç dakika oturmasını beklemeliyim kuzum

Eklentiler

• 1EA6A50E-95FA-4B89-A754-3A77D5B623AB.jpeg
    142,1 KB · Görüntüleme: 87
  • F10A665A-3F04-45CF-8695-37FACBAF7F69.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 87
  • FD06E61C-B564-40C5-A8E8-E4D1E64E5C1E.jpeg
    186,8 KB · Görüntüleme: 84
Merve3553 canım neredesin ne durumdasın test yaptın mı bugün? Eşine dün verdin mi kutuyu
Evet kuzum verdim eşim sevinmedi pek ikisini aynı koyulukta görmek istiyorum yüne kaybedersek ne olcak filan dedi haklı olarak bu arada ateş tablon çok iyi benim düşüklerde seyrediyor.

Eklentiler

• IMG_3932.png
    104,1 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…