2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar nasılsınız ? hamilelik haberi alan arkadaşlarım inşallah sağlıkla ilerler her şey çok güzel olur ben yumurtlama haftama girmiş bulunuyorum bu ay ilk defa ovulasyon düzenli yapcam tecrübeli arkadaşlardan da yorumları bekliyorum ara ara fotoğraf paylaşırım . 3 gündür yapıyorum bugün daha silik çıktı gittikçe koyulaşması gerekmez mi ben mi yanlış biliyorum ?

Eklentiler

• IMG_7235.jpeg
    131,2 KB · Görüntüleme: 40
Maşallah kuzum 4 gün dayandın ha gayret eşim eve aşırı yorgun geliyor günlerdir ve bi gün ara verme ihtiyacı duyduk. 25 (pik günü), 26(çatlama) , 27(tamamen silik) olmak üzere üstüste 3 gün değerlendirdik. 28'i ara vermek zorundaydık. Zaten benim pik bi gün sürdü diğer gün çatlama oldu umarım tutmuştur. Yarın (29'u) değerlendircem.. hakkımızda hayırlı olan hayırlı zamanda gelsin inşallah en heyecanlı kısım bat beklemek

valla o kadar geriden geliyorum kiiiii yetişemiyorum
Hadi senin için bir daha paylaştım üzerini tıkla oku kuzum

Tatili yapıp dönüp öyle denemiştik bu ay kuzum Hem işe başladım tekrardan bir kaç ay ertelemem her anlamda iyi olucak ama siz doğurmadan hamilelik haberimle yetişicem siz gebelikte tecrübelenin ben tecrübelerinizden faydalanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…