2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bari senden güzEl sonuç görelim
Aşkım sen hiç üzülme. Seni çok iyi anlıyorum oldurmayanı olduran Allah. Ben de her ay negatif görmekten korktuğum için test yapmaya korkuyorum. Bu ay daha ayın başında çok inandım çok farklı hissettim hala hissediyorum. Sonucun ne olduğunu bilmiyorum belki de negatif. Belki de bebek yine yok. Ama biz inanalım. Bir gün olacak inan bana

İŞte buuuu, bu kafa yapısına gelince bebiş de geliyor zaten.

Ya çıkmazsa testten kaçıyorum resmen inanamıyorum kendime
Yani sen bilirsin. Kendini nası rahat hissedeceksen. Ancak benim mantığım bu korkuyorum olayını bir türlü anlamayacak. bungee jumping yapmıyoruz ölümle burun buruna gelelim. Dünyanın da sonu değil, kendi ağzınla söylüyorsun. Bugün yapmasan da Çarşamba yapıcaksın, o korku o gün de devam edecek.

Öncelikle seni esir alan bu korkudan bir kurtul. Hayırlısı bu ay senin ve eşin için ne ise o olacak sonunda. Bizim korkmamız bir şeyi engellemiyor, sonuç değişmiyor. Ancak daha hızlı önüne bakmaya başlıyor insan.

Sen güçlü bir kadınsın. Sonuç her ne olursa olsun yanındayız. Eşin de öyle.

Son düzenleme:
Gunaydin.... muthis bir motivasyon konusmasi olmus fnd_50 acaba test yaptin mi diye girmistim siteye. Testi goremeyince üzüldüm. Keske yapsaydın negatif olmasi yok anlamina gelmezdi hemen daha erken derdik. Takipteyim yaparsan beni de etiketle canim insallah poztfi göreceksin

Çok korkuyorum şimdi eskiden diyordum her gün test yapası geliyor insanın. Ama negatif göre göre de korkar oluyormuş bir süre sonra
Anlıyorum seni. Ben de bu aya baya umutlu girdim ama arada korku geliyor bana da.
Ama seni umutlandıracak şeyler başlamış. Ateşi ölçmeye devam et. Cesaretlenmeye başlarsın gün geçtikçe

Bir gün olacak gabi Allah ın izniyle. Şimdi doktor istediği için kan vermeye gidiyorum max 1,2 çıkacak ayın başında çok farklı hissediyordum şimdi ise bomboş. Hayırlısı inş sen güzel sonuç alacaksın canm

Allahım hadi hayırlısıyla git de güzel haberini alalım 2 hafta sonra
Yalnız şöyle bir durum oldu benim ameliyatımı yapan doktorum ayrılmış devletteki bölümden özele geçmiş yeni bir doktorla tanışacağım tedavi sürecimiz ne olur bilmiyorum artık

Ya çıkmazsa testten kaçıyorum resmen inanamıyorum kendime
Ama böyle bir durum varsa bugün değil de 4 gün sonra yine öğrenmiş olacaksın, eğer çift çizgiyi görürsen de sevinçten havalara ucacaksin
Negatif görme durumunu da göz önünde bulundurmaliyiz elbet öyle bir durum olursa (ki bence olmayacak ikizler gelecek inşallah ) karaları baglamak yok bebişler için pozitif olup toparlanmak gerekiyor

Kızlar gunaydiin
Benim testlerim artık hep aynı çıkıyor gibi bı kaç gundur freely en fazla bu kadar mı gosteriyor bilginiz var mı
Diğer testlerini de yanına koyup paylaşır mısın. Tek atınca kıyaslama yapamayız canım. Freely bordo bir koyuluğa sahip oluyor ancak o bordoluk 5. hafta da oldu bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…