Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız yok ne oluru nerde bende o yürek dün rahim filmi çektirdim 6 gün ilişki olmasın dedi radyolog yumrtlama dönemim kaçıyo o yüzden bide evde değilim
Ay ne bileyim böyle imkansız görünenler pozitif oluveriyor bende anlamadım

Kızlar ya ben ovulasyonla takip ediyorum ya, yumurtlama göremedikçe strese girdiğimi fark ettim. Bugün 11. Gün hala yumurtlama yok biliyorum erken ama stres yapti bende sanki boşa da gitsin istemiyorum aldım bir kere
Hiç stres yapmayın. 11. gün olmaması çok normal. Testlere devam edin görürseniz değerlendirirsiniz.
Bu arada yumurtlama masajı diye bir şey var. instagramda birgebeningünlüğü sayfasında bulabilirsiniz. Benim hep 14. yada 15. gün pik oluyordu bu ay 13 oldu.
Masajdan memnun kalan çok var fakat ağrı vs hissedilirse yapılmamasını tavsiye ediyorlar. Bir araştırabilirsiniz.

Biliyorum canım adet bittikten sonra başladım masaja devam ediyorum testlerimi de birgebeningünlüğünden aldım. Ama ovulasyon dönemine girdim sanırım çünkü hep ıslaklık hissediyorum iç çamaşır hep ıslak gibi. Göğüsler de acıyor cok hassaslaştı. Senin herhangi bir belirtin oldu mu yumurtlama zamanında

zaten böyle silik çıkıyor sonra birden pik görünüyor.
benim çok belirtim olmaz bu dönemde.
pik günü kasıkta çok hafif hissiyat oluyor.
bir de normalden daha duygusal oluyorum. ilginç

zaten böyle silik çıkıyor sonra birden pik görünüyor.
benim çok belirtim olmaz bu dönemde.
pik günü kasıkta çok hafif hissiyat oluyor.
bir de normalden daha duygusal oluyorum. ilginç
Ya benimde evet bugun kesin yumurtlama günüm diyebileceğim bir belirtim hiç olmadı bugüne kadar zaten pik olunca t çizgisi anında beliriyor

3 ay önce bebek düşünmüyordum şimdi düşünmeye başladım kafamda bebekten başka bişey yok hep olmayacak mı acaba soruları

3 ay önce bebek düşünmüyordum şimdi düşünmeye başladım kafamda bebekten başka bişey yok hep olmayacak mı acaba soruları
Bende 3 aydır bebek düşünüyorum canım. Ha diyince olacak bişey değil zaten. İlk denemede hamile kalanlar tabiki oluyor ama çok nadir. Doktorlar bile en az 1 sene korunmasız ilişki yaşayıp da gebelik olusmazsa gelin diyorlar. Yani hicc canını sıkacak bişey yok. Mart ve Şubat topigindeki bir çok arkadaş 8-9 aydır deniyorlarmis. Hatta bazıları yıllardır. O yüzden sabırla bekleyelim. İnşallah bı sorunumuz yoktur da 1 yıl dolmadan hamile kalırız özellikle Nisan ayında inşallah

Canım inşallah inşallah. Nasıl geçti randevun. Hemen başlama ihtimalleri varmı yoksa bi kaç bekletiyorlar mı ve fiyat verdiler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…