Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kesinlikle baştan bütün tetkikleri yapıp ona göre ilerlemeliler. Bazıları da ticarete döküyor bu işi boş yere dünya para harcadık tam da yapmamış hormon testlerini

Evet yaa bana da gerek yok dedi ama ben istiyorum dedim, ikimize genetik test de yaptırdık.. niye tüp bebekte deneme yanılma yapalım ki.. varsa bişey tesavimizi olur öyle yaparız. 10 gün sonra çıkacak dna, ama genetik 21 iş günü nisan başına yetişmicek yani..

Bizde genetik testi yaptırmadık kuzum bilmiyorum ya kafamda deli sorular yine Rabbim inşallah daha fazla bekletmez bizleri

Ovulasyon testi 6 tane kalmış bende. Bugün başladım bakalım birkaç güne pik görürüm diye tahmin ediyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun. Piki kaçırıp pisman olmamak için deniycem. Aslında pek hevesli değilim bu ay bı çöküğüm, yikigim, dipteyim sondayım depresyondayım

Bende iyice stres oldum ama boşa gitmesin diye yapıyorum. Bende bi iç çöküş yaşıyorum nedense

Bende de sanki bu ay olmayacakmış gibi bir his var ama yine de deneyelim şansımızı Bu ay ovü kullanmayacağım uygulamaya göre yumurtlama olan haftada her gün ilişki diğer haftalarda da adet olana kadar gün aşırı şeklinde deneyip bir çılgınlık yapacağım

Valla böyle çalışanlar beni çok şaşırtıyor nasıl yapabiliyorsunuz kiz bu kadar çok ayy maşallah ne diyim

Valla böyle çalışanlar beni çok şaşırtıyor nasıl yapabiliyorsunuz kiz bu kadar çok ayy maşallah ne diyim
Canım iş müsait bizim herhalde ondan okula saat 2 de gidiyoruz sabahları o yüzden vakit oluyor akşamları yorgun geliyoruz zaten o yüzden sabahı değerlendirme imkanımız oluyor bakalım her ay farklı taktikler deneyeceğim biri tutar inşallah

Sabah değerlendirmek daha iyiymiş zaten. Tebrik ediyor ve başarılı olmanızı diliyorum

Kizlar gecen hafta yumurtlamam vardi dun gece yumurta aki gibi beyaz yogun akinti geldi bu durumu yasayan var mi

Ben ovü yapmıyorum doğurgan dönemide değerlendiremiyorum bu ay benim öyle aranızda kalıyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…