Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın topigimin harika anne adayları 🥳🥳🥳🥳 nasılsınız. Ovulasyon dönemine giren var mı.
Belirtiler yaşıyor musunuz. Çalışmalar nasıl gidiyor. 🥳🥳🥳
Heyecanla bekliyorum valla 😁 reglim yarın bitecek inşallah ama en önemli ilişki gününde eşim gece geç gelecek. O yüzden iğneyi o saate ayarlamak için kendim vurmam gerekecek, tırsıyorum 😬
Sende durumlar nedir?

Heyecanla bekliyorum valla 😁 reglim yarın bitecek inşallah ama en önemli ilişki gününde eşim gece geç gelecek. O yüzden iğneyi o saate ayarlamak için kendim vurmam gerekecek, tırsıyorum 😬
Sende durumlar nedir?
Bende ovulasyon testi kullanıyorum canım elimde kalanları bitireyim bari bu ay. 2-3 güne pik görürüm. Ama bu günleri de şimdiden değerlendirmeye çalışıyorum. Heyecanla Bekliycem yine bat tarihimi belli oluyor 🥳🤩🤣 inşallah güzel haberleri paylaşacağız

Bende ovulasyon testi kullanıyorum canım elimde kalanları bitireyim bari bu ay. 2-3 güne pik görürüm. Ama bu günleri de şimdiden değerlendirmeye çalışıyorum. Heyecanla Bekliycem yine bat tarihimi belli oluyor 🥳🤩🤣 inşallah güzel haberleri paylaşacağız
Evet düzenli ilişki olursa kaçırma ihtimalin de olmaz. Artık biz de annelere transfer olalım lütfen yaa çok amin 🙏🥰

Günaydın 🌻 16 martta yumurtlama gördüm 17 martta çatlama bu ay erken oldu yumurtlamam. Sadece yumurtlamayı değerlendirebildik🙄 inşallah tutar 🥰
Hadi hayırlısı canım. Nasibimizde varsa kocaya bı sarilsak yine tutar 🤣🤣burda ne imkansız dedigimiz degerlendirmeler mevcut sonu pozitif biten🤩 hadi inşallah diyelim

Bende kontrole gittim geldim canlar, bir yumurta çatlamış görünüyor koşa koşa geldim değerlendirdik,
yarın çatlatma iğnesi olcam 22mm bir yumurta daha varmış .
Bakalım.hayirlisi olsun inşallah 🤲♥️
Hadi inşallah güzel haberlerini alırız canım. Heyecan başlıyor yine 🥳🤩❤️

X