Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın topigimin harika anne adayları nasılsınız. Ovulasyon dönemine giren var mı.
Belirtiler yaşıyor musunuz. Çalışmalar nasıl gidiyor.
Heyecanla bekliyorum valla reglim yarın bitecek inşallah ama en önemli ilişki gününde eşim gece geç gelecek. O yüzden iğneyi o saate ayarlamak için kendim vurmam gerekecek, tırsıyorum
Sende durumlar nedir?

Heyecanla bekliyorum valla reglim yarın bitecek inşallah ama en önemli ilişki gününde eşim gece geç gelecek. O yüzden iğneyi o saate ayarlamak için kendim vurmam gerekecek, tırsıyorum
Sende durumlar nedir?
Bende ovulasyon testi kullanıyorum canım elimde kalanları bitireyim bari bu ay. 2-3 güne pik görürüm. Ama bu günleri de şimdiden değerlendirmeye çalışıyorum. Heyecanla Bekliycem yine bat tarihimi belli oluyor inşallah güzel haberleri paylaşacağız

Evet düzenli ilişki olursa kaçırma ihtimalin de olmaz. Artık biz de annelere transfer olalım lütfen yaa çok amin

Günaydın 16 martta yumurtlama gördüm 17 martta çatlama bu ay erken oldu yumurtlamam. Sadece yumurtlamayı değerlendirebildik inşallah tutar
Hadi hayırlısı canım. Nasibimizde varsa kocaya bı sarilsak yine tutar burda ne imkansız dedigimiz degerlendirmeler mevcut sonu pozitif biten hadi inşallah diyelim

Bende kontrole gittim geldim canlar, bir yumurta çatlamış görünüyor koşa koşa geldim değerlendirdik,
yarın çatlatma iğnesi olcam 22mm bir yumurta daha varmış .
Bakalım.hayirlisi olsun inşallah
Hadi inşallah güzel haberlerini alırız canım. Heyecan başlıyor yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…