Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde şeye şaşırdım ben ya pembe yaptığın testler vardı ya baya baya çizgi çıkıyordu orada 3.5 degeri nasıl algıladı baya hassas demekki
Kuzum o pembe test benim.vazgecilmezim.
Trendyol da. Alıyorum beş aydır falan.
Gebelik yokken bembeyaz çıkıyor. Prodoctor.
3,5 degeri algıladı.
İkinci aşılamam da 1.7yi bile çok çok silik algıladı..
Ama artı Med de Pembe kadar hassas mis.💕

Kızlaaar test yapıcam demiştim, yaptım 🤗 bembeyaz.. bebetime da bile gölge yok o derece eksi bir değerdeyim galiba 🤓 5 gün var ama belirti falan hiç yok.. regl beklerken oyalanıyoruz işte 😂
Yumurtlamadan sonra 10.gün senin bugün, e kaset testte çıkmaması gayet normal, beklediğimiz gibi 😁 ziyan ettin şu güzelim testleri, onları bulamayanlar var 🤣🤣 anne olduğumu belli ederim

6 Nisan'da erken adet olmazsam doktora randevum var kan degerlerime baktircam 🤣öyle dicem doktora napim bı bakalım rahim temizdi yumurtalık temizdi ama bide kana bakarım gebelik olmazsa😁

Yumurtlamadan sonra 10.gün senin bugün, e kaset testte çıkmaması gayet normal, beklediğimiz gibi 😁 ziyan ettin şu güzelim testleri, onları bulamayanlar var 🤣🤣 anne olduğumu belli ederim
🤣🤣🤣 yaa erken gebelik heder edeceğime 5 liralık bebetime a kıydım 🤓🤓 yalancı çizgi çıkarıyor demiştim valla o bile yok 😆 zaten bişeycik yok da işte bağımlılık bacım 😇

Kızlar yeni testim bu hemen çıktı ama değerim artsa daha koyu çıkardı 1 gün geçti

Eklentiler

• 20220402_101903.jpg
    20220402_101903.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 70
X