Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız aynı gün ogreniyomuyuz bebisleri ne çok sevinirim heeeeee
Ay inşallah bebişim ❤️🌸🤩
Aynı gün ogrenicez inşallah pozitifleri bebişim ❤️🤩
Çok amin çok çok 😃🤣❤️
Mavi olan bugün pembe dün canlar
Senin değer articak bence canım. Sabırla bekle💋❤️🤩🌸
Ay evet bugün kk patladı benim beta yüzünden 🤣🤣🤣😬😬😬😬😬❤️
Patlasın catlasin yansın buralar. Yeter ki bebisler gelsin 😁🤩❤️💋

Ya belki kimyasal.degil kuzum hemen öyle düşünme.
Çizgi varrr.
Burda ilk aylar.kanamali.hamilelik.geciren çok okudum
Evet bende baktım kuzum emin olmak için sabredicem kan vericem bu testleri de sıfırlandı mı diye bakmak için aldım daha dün öğlen 9 du değerim 24 saat bile olmadı hayırlısı 🥰

Dün özellikle erken gebelik testi almaya gitmedim ki haftasonu mağdur olayım da yapmayayım diye 😁 iyi tamam onu harcadıysan sıkıntı yok 🤣
Bişey dicem ben kendimde gebelik belirtisi keşfettim hahahah. Dün akşam kabızdım çok afedersiniz kızlar, bugün sabahtan beri de 3 kere wcye gittim su gibi ishal. Bu dengesizliği gebelik belirtisi sayabilir miyiz hocam 🤣
🥸🥸🥸 hmmm.. sadece kabızlık ya da sadece ishal belki sayamazdık ama üstüste olması tamamen belirtiden sayılabilir.. 🤓

Hiç belirtisi olmayan ben 🥴 🙄🤪😒🤔
Kız ben kızıma hamileyken tam yumurtlama günü sattan sonra 15 Co gün evde oturduğum yerde baygınlık geçirdim o akşam degerlendirmistik sadece yumurtlama oldu ertesi akşam küt gittim başka hiç belirtim yoktu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣belli olmaz yani kizcem 5 yaşında şuan 🤣🤣🤣🤣

IMG_20220402_102836.jpg

Bat 1 gün geçince tekrar test yaptım durum bu şekilde. Hala akıntı yok. Ama şişlik ve karın ağrısı var. Bunlar da bata 1 gün kala başladı öncesinde yoktu.

X