Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20220402_084206.jpg
    IMG_20220402_084206.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20220402_084135.jpg
    IMG_20220402_084135.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 71
Günaydın canlar ❤️ sonradan çizgi çıkmış ay valla sinirlerim bozuldu. Bugün çatlatma iğnesi 13gnu. partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan iyilikperisi92 iyilikperisi92 H Hello Kity Heartofqueen Heartofqueen Pasha22 Pasha22 G Gzmyts53 ve diğer kuzular ♥️ nickleri aklıma gelenleri ekledim kimse alınmasın
Kuzum bence akışına bırak bu betayı erken öğrenmek süründürüyor resmen dün test yapmasam adet oldum sanıp rahat rahat işime gücüme bakardım ama öğrendim bence akış çok önemli ya dürttükçe bişey çıkıyor şimdi bence Ramazan a odaklan ihya etmeye çalış bu güzel günü ve adet olmazsan bir kan testi ver ama bekle sabır et ve razı olalım inşaallah ❤

Kuzum bence akışına bırak bu betayı erken öğrenmek süründürüyor resmen dün test yapmasam adet oldum sanıp rahat rahat işime gücüme bakardım ama öğrendim bence akış çok önemli ya dürttükçe bişey çıkıyor şimdi bence Ramazan a odaklan ihya etmeye çalış bu güzel günü ve adet olmazsan bir kan testi ver ama bekle sabır et ve razı olalım inşaallah ❤
Evet insan bir kere bu işe girince çıkamıyor ♥️😵 hayırlısı olsun kuzum hakkımızda .
Sağol canım inşallah

X