Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy 2 gün müüü heyecan yaptım bak. Peki kaçıncı günün oluyor cumartesi? Yaa ben de çok istiyorum pazar günü yapmayı ama iğne etkisiyle sahte mutluluk falan yaşarım diye korkuyorum. Aslında daha önce 10.gün yaptığımda iğne etkisi geçmişti hep. Ben de bi çılgınlık yapsam mı erken gebelik testi alıp

kuzum senın kacıncı gun oldu ?

Yaa vardır bunda da bir hayır öyle diyeliim. Takviye kullanmak hem kadın hem erkek için gayet faydalı oluyor. Kafan rahatsa emiin ol süpriz gelir burda birde kimyasaldan sonraki ay hamile kalan cok okumustum bende. İnşallah güzel haberler al bu ayy Bende birazcık korkuttu bizi kanamalarım lekelenmelerim oldu ama iyiyiz şimdi çok şüküür 12. Haftayı bekliyoruz tekrar görmek için

Korkma canım lekelenmeler oluyor, stres olma hiç.. ayyy minik kuşumuz büyüyor yaa 11. haftalık mı oldu

9 gün oluyor işte erken erken başlıyorum bende iğne de yok 10 günde iğne kalmıyor zaten kuzum pazar neşesi yaparız bi

Anladım canım Allah sifani versin inşallah. Bazı yerlerde testlerin insanlarinyanilttigi gibi bisey okumuştum doktor da mı onayladı diye merak ettim

Siz ne takviyeler kullandınız

Kızlar benim kafam karıştı iyice ya ovülasyon testlerim orta koyulukta çıkıyo normalde silik çıkar progesteronda yüksek çıktı bata 5 gün var kaset test yaptım sabah negatif çıktı kafamda deli sorular ümitlenmiyim diyorum hayal kırıklığına uğramamak için ama hormonlarım benle oyun oynuyo resmen

Eklentiler

• 16487253102085843781269446187456.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 36
Canım gebelik testini atta bakalım belki görürüz bişeyler

hadi az kalmıs kuzum, ınsallah bebısın yerlesııyordur
Ay inşallah canım benim asıl senden bekliyoruz mutlu haberi, kesinleştir artık
9 gün oluyor işte erken erken başlıyorum bende iğne de yok 10 günde iğne kalmıyor zaten kuzum pazar neşesi yaparız bi
Oohh sefamız olsun bee, bağışıklık kazandık ne de olsa pazar neşesi değil de pazar bunalımı olmasın sonra 2 tane kaset testim var, zaten çıkmaz onda. Hiç erken gebelik testine bulaşmadım. Pazar için bi erken patlatayım o zaman

H Hello Kity M Mavimiresl Daydream_ R Random3 partalina_ Venev hepiniz cok tatlisiniz. Her ay muayeneden sonra burayi aglama duvarina ceviriyorum,gemileri yakiyorum Napiyim, moralim cabuk bozuluyor, atlatamadigim seyler de var, ust uste binip dag kadar oluyorlar. Iyiki varsiniz. Spora baslayip ekmek ve sekerden uzak durmaya calisacagim. 160 boy 70kg, cok sisman degilim ya, hala giderim var bence Genc kiz degilim sonucta, 40 yasinda kadinim. Gebelik durumumu etkiledigini dusunmuyorum ama 5kilo vererek 65kiloyla sezona fit girelim bakalim. Zaten yapilacaklar listesindeydi. Kolay kilo alan, zor veren bir bunyem var ama pandemiden beri boyleyim. Uzun zamandir ne aldim ne verdim. Umarim verebilirim. Su an alternatifini bulamasam da doktorumu degistirsem iyi olacak

ayhhh ınsallaahhh kuzm guzel haberler verebılırım sızlere
hepımız bu ay kavusalım yavrularımıza ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…