Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kendim icin dua etmiyorum nedense ama burada okuduklarimdan cok etkileniyorum. Neden olmazki diyorum, yasi genc vs. sorguluyorum. Herkes icin yurekten yavrularina kavusmalarini diliyorum, ozellikle ilk kez anneligi tadacak olanlar icin. Sorgulamamak lazim aslinda cunku gercekten nasip meselesi. Allah gonlumuzdekini hakkimizda hayirli kilsin. Bak dua ettirdin bana Grubun enerjisini bozmayi hic istemiyorum ama bu konuda kimseye tek kelime edemiyorum. Ailem uzakta zaten, telefonla olmuyor. Hakkinizi helal edin moral bozuyorsam eger.

O da bisey mi ben hsgden sonra yumurtlayamadim, adet olamadim Psikolojim su an bu emojiler kadar dengesiz

Herkes öyle diyor ya su Ramazan bi
Bitsin kuzum yaptırıcam cok sagol prensesimmmmmm

Hiç de moral bozmuyorsun. Olabilir böyle inişler çıkışlar. Burda gülüyoruz eğleniyoruz iyi hoş ama gerçekler var bir de. Bakma bir çoğumuz takıyoruz kafamıza. Ama pozitif oldukça yoluna giriyor herşey. negatiflik başka bir negatiflik doğurmaktan başka bir işe yaramıyor.

Kizlar çok şiddetli kasık sancım var ya adete daha var acaba neden oluyo ya tam yumurtalama günlerim doktorum ilişki dediği günler acaba çatlıyor mu

ya cok tatlısınız, inşallah gönlünüze göre olsun olsun ya tabi, şuan 2.icin ugrasıyoruz biz de, oglum 4 yasında. bir de eşimin ilk evliliğinden kızı var 11 yasında. yaşım küçük olsa daha cok cocuk bile düşünürdüm, nasip inşallah isteyen herkes saglıkla kavuşur bebişlerine.

cok üst üste gelmiş biseyler muhtemelen, kendinize alan kalmamıs, bazen bana da oyle oluyor. Tülay Kök var youtube da, onun videolarını izlemiştim bana iyi gelmişti. online psikolog randevusu da alabilirsiniz. önce kafanızda çözün bence cocuk işini, ondan sonra denemelere baslayın, bu psikolojide hamilelik de cok zor gecer cunku, daha bunun lohusalıgı var :)
bir de gercekten doktor cok onemli, benim doktorum okadar tatlı pozitif bir kadın ki, sadece onu görmeye bile giderim okadar yani :) saatlerce sıra bekliyorum, randevum olmasına ragmen bazen cok bekliyorum ama benim icin elinden geleni yapacagını biliyorum güvenim tam. oyuzden size iyi gelmeyen doktoru değiştirin. kilonuz da oyle fazla degil, boyunuzu bilmiyorum ama hepimiz pandemide 3-5 kg aldık, bu kadar kilo hamilelige engel olmaz diye dusunuyorum.
hayırlısı olsun saglıkla gelsin bebiş ama önce siz iyi olun

Kuzum daha o kadar erken ve münik değerler ki, testle takip edemezsin, çizgi var mı var sağlıkla devam edecek inşallah merak etmeeee

Forumda gezerken bu ay denk geldii senide görünce yazayım dedim. naptıın aşılama diyordun denediniz mi geçtiğimiz ay yoksa bu ay mı yaptıracaksın. Adet tarihine az kalmıs inşallah güzel haberler alırsın bu ay

zamanla hersey yoluna girecek inaniyorum biras enerji lutfen keske yakinlarda olsak arada kahve icmeye cikardik
O senin guzel bakisin kuzum rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…