Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Al benden de okadar

Bende de öyle bata 9 gün var hiç 9 gün kala olmazdı hep 6 7 gün varken hafiften başlardı öyle anlardım yaklastigini

Aynen kuzum ya benimde öyle çok şiddetli değil ama sancım var artık belirti aramak istemiyorum ya
Adet olacakmış hissi için erken ama yaaa benim normalde 2-3 gün öncesinden belim ağrır sonra bu adet hissi ve sancılarla birlikte lekelenme olur bir kaç saat sonra da adet olurum. Baktım lekelenme yoktu ama adet hissi çok var

Kızlar akıntı diyorsunuz hoş güzel benim 2 gebelikte de belirtilerim arasında akıntımın kesilmesi olmuştu bildireyim bunu küp kuru oldum neredeyse
Kizlar benimde oglumda akintim cogalmisti ve kizima hamileyken ayni arkadasin dedigi gibi normal olan akintim bile kesildi

Canım sen üçüzlere normal yolla mı hamile kaldın yoksa aşılamamıydı? Normal yolla ise var mı bir tavsiyen
Normal yolla kaldım. Hiç bir tavsiye veremicem çünkü o ay aklımda hamilelik yoktu biraz klişe olcak ama memlekete gitmiştik. Sonu güzel bitmese de

Yok canım malesef sağlıklı değildi iki kese de boştu diger kese de kendiliğinden bozuldu. Kürtaj olmak zorunda kaldım Aralık ayında
Rabbim boylesini hayirli gormus insallah saglikli bebeklerimiz olur biran önce ve genelde kurtaj yada dogumlardan dusuklerden sonra hamilelik daha kolaylasiyor

Yok kuzum ama bisi diyimmi 10 dakika sonra baktim sen deyince sanki banada hafif gorundu gibi ayni marka degil farkli
Testlerin hcg hassasiyeti farklı olabilir pembe olan days comfort ise hcg 20 yi geçmiş gibi duruyor mor olan biraz daha hayali görünüyor umarım yakında direk kırmızı çift çizgi görürüz bat ne zaman dı senin belirtin var mı

İlk attigim hayali cizgi gorunen yani dun yaptigim prodoctor bugun yaptigim farkli bi marka awox diye bi marka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…