Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 Nisan. Haklısınız 10 sn tutun diyordu tam olarak o kadar tuttum ama yanıltıcı bir pembelik de olabilir dediğiniz gibi
İnşallah bebiştir, Tarih de yaklaşmış kandan da öğrenirsiniz şüphe devam ederse.
Bu ay grupta güzel haberler peş peşe gelecek gibi. Allah tüm isteyenlere nasip etsin.

Hanımlar benim akinti azaldı iyice kremsi bir hale dönüştü. Burda akintim devam ediyor diyince siz acaba olmadi mi benim diyorum. Bata 9 gün var pek belitti yok ara ara kasik ağrısı yaşıyorum bi dr hiç bitmeyen bir şişkinlik hepsi bu 😔

Bat 1 Nisan ağrı sızı hiçbir şey yok hatta birşey çıkmayacak ama sabah ilk idrarla deneyeyim dedim dün. Sonra sabah da akıntı leke vb olmayınca yapmak içimden gelmedi. Ama biraz önce dayanamayıp yaptım
Hayırlısı olsun inşallah canım kan testi vermelisin bence 🥰

Hanımlar benim akinti azaldı iyice kremsi bir hale dönüştü. Burda akintim devam ediyor diyince siz acaba olmadi mi benim diyorum. Bata 9 gün var pek belitti yok ara ara kasik ağrısı yaşıyorum bi dr hiç bitmeyen bir şişkinlik hepsi bu 😔
O hiç belli olmaz ben üçüzlere hamile kaldığım da zerre belirtim yoktu.

Birkaç gün önce benim de akıntım azalmıştı iyice. Ama Bugün tekrar fazla fazla geldi. Benim de bata 7 gün var. Bakalım merakla bekliyorum sonuçları. Kimin belirtileri gerçek acaba inşallah hepimizin ki öyledir🤩

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@Cmz
1 Nisan
@hyl10
1 Nisan
@Dr Buden
1 Nisan
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
@gokceoz09
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
marshmelov marshmelov
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
@iyilikperisi92
4 Nisan
E L B A E L B A
4 Nisan
@melindamel
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
@sedacamasal
5 Nisan
@Feyzaakncc
5 Nisan
6 Nisan
@memurehanim
6 Nisan
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
PrensesAriel PrensesAriel
6 Nisan
Hayat su Hayat su
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
@dceke
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
G Gzmyts53
8 Nisan
A aysemah
8 Nisan
L LadyRuby
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
R Random3
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
@miresl
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
@sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
M Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
Venev Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
bat 13 Nisan

Kızlar akıntı diyorsunuz hoş güzel benim 2 gebelikte de belirtilerim arasında akıntımın kesilmesi olmuştu bildireyim bunu küp kuru oldum neredeyse

Kızlar akıntı diyorsunuz hoş güzel benim 2 gebelikte de belirtilerim arasında akıntımın kesilmesi olmuştu bildireyim bunu küp kuru oldum neredeyse
Ayy bu mesaj bana umut oldu canım ya ben de burayı okuyunca diyorum yok kesin olmadı gerçi herkesin Farklı olurmuş benim de kimyasal geçirdiğim ay sona doğru sarı akıntım oldu bir de baş ağrım vardı şimdi de var baş ağrısı ve uyku ama daha erken onun için sanırım

İnşallah ıp ıslak olanlardan olurum demekten başka bişey gelmedi aklıma ,😃

Kızlar bende inanılmaz bir adet olacakmışım hissi var. Karnımın alt tarafına, kasıklarıma kramp girip çıkıyor. Sanırım adet olacağım ama bata da bir hafta var daha 🤦🏻‍♀️ Off offf bebiş yoksa da bari gününde adet olayım yaa
Bir de akıntım çoğaldı şimdilik beyaz
Aynen kuzum ya benimde öyle çok şiddetli değil ama sancım var 😐artık belirti aramak istemiyorum ya 😂

Ayy bu mesaj bana umut oldu canım ya ben de burayı okuyunca diyorum yok kesin olmadı gerçi herkesin Farklı olurmuş benim de kimyasal geçirdiğim ay sona doğru sarı akıntım oldu bir de baş ağrım vardı şimdi de var baş ağrısı ve uyku ama daha erken onun için sanırım
Kuzum benimde beyaz ve sarı akıntım var ama çok değil dünden beri daha az sen şimdi böyle diyince acabaa diyorum :işsiz:
Ben ovitrelle yaptım bugün 12. günüm ama test yapmadım

X