Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar ,okudum hepinizin yaziklarinizi dün mevlute gittim giremedim pek.
Hadi inşallah hepimiz bu ay hamile.kalalim.dub hepinize dua ettim.
Bnimde bugün iğne sonrası 7.gunum hiç bişey hissetmiyorum şimdi beyaz akıntım gelmiş süt gibi sadece o kadar.

Aleyküm selam canım hoşgeldin. Allah razı olsun. Benim de dualarimdasiniz hepiniz. Bu ay mübarek Ramazan ayı hatrina Rabbim hayırlısıyla gonlumuzdekini versin bize inşallah.
Benim hiç bı belirtim yok aslında. Bolca akıntım var. Yarın biter akıntı dedikçe ertesi gün daha fazla geliyor. İlk kez bu durumu yaşıyorum.

Allah razı olsun kuzumm.
Akıntı belirti diyorlar ya hep okuyorum inşallah bizlerinkide bebiştendirr

Kızlar ben dayanamadım bata 4-5 gün kala (16 martta yumurtlama gördüm) kaset test yaptım ne yazık ki bomboş çıktı (testi öğlen yaptım sıvı alımına dikkat etmedim) olsa en azından silik çıkardı herhalde. belirtiler regl belirtisi sanırım. Yoğun göğüs hassasiyeti, kasık ağrısı vardı 4 gündür.

Ya bende aynı fikirdeyim, hiç de yapmazdım. Göğüs ağrım hiç olmadığı kadar artıkça bata 4 gün kala yaptım bomboş çıktı.

Regl gelene kadar umut var canım erken daha

Bebişim kaset test yanıltabilir daha erken onun için. Geçen ay bat sonrası bile kaset testte çıkmayanlar oldu. Hemen düşürme modunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…