Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gelie gelmez hemen birdhaa o kasık agrısı işte iyi bişey çatlamış hazırım diyor ama evet geçen ay bende çatlatma iğnesinden sonra olmuştu kasıgım agrıya agrıya yapmıstım biliyorum o acıyı

Seninki bana belirti gibi geliyor kuzum ya inşallah öyledir valla
Sanmıyorum canım ya benim yumurtlamadan 2-3 gün once başladı hala devam ediyor göğüs uçları acıması ama dokununca acıyor onun haricinde hissetmiyorum. Ben hapsurdum ya cok fena ağrı girdi sag kasığıma sonra da adet sancısı gibi sancım oldu ben ondan biraz şüphelendim ama çünkü hiç olmaz. Ayyy ne olurdu sanki hemencecik ogrenebilsek tıp o kadar gelişmiş olsa

İşte hepimizin vücudunda farklı şekilde ilerliyor herşey. Bende hiç belirti bile yok.az sabırla yakında öğreneceğiz herşeyi

Hamilelik belirtisi gibi canım gögüs ucu belirtisini cok duydum bak balalım halkalarda koyulaşma belirginleşmw var mı en önemli belirti bu

Bende gün aşırı ya da 2 güne bir ilişki modundayım.. Ne zaman yumurtlama oldu ya da olacak bilmediğim için ne kadar devam etcem tam kestiremiyorum. Her zaman bol akıntı olurdu şimdi akıntı falan da yok. Umutsuz vaka gibiyim.

İşte hepimizin vücudunda farklı şekilde ilerliyor herşey. Bende hiç belirti bile yok.az sabırla yakında öğreneceğiz herşeyi
Ama ümitlenmicem ya sonrasında çok üzülüyorum. Sessiz sessiz 17 günün geçmesini bekliyorum bide diger gebeliğimde bende yerleşme kanaması olmuştu bakalım yine olacak mı

Hamilelik belirtisi gibi canım gögüs ucu belirtisini cok duydum bak balalım halkalarda koyulaşma belirginleşmw var mı en önemli belirti bu
Yok canım henüz öyle bir değişiklik yok. Salı çarşamba yumurtlamam olmuştu zaten çok erken belirti için

Aynen böyle devam et öyleyse canım. Belki geç yumurtlama olabilir. Böylece her an değerlendirilmiş olur. Belirtiye baksak bende umutsuz vakayim maalesef ,

Ama ümitlenmicem ya sonrasında çok üzülüyorum. Sessiz sessiz 17 günün geçmesini bekliyorum bide diger gebeliğimde bende yerleşme kanaması olmuştu bakalım yine olacak mı
Evet çok umitlenince hayal kırıklığı da bir o kadar büyük oluyor. Ama bat gününe kadar heyecanla bekliyoruz napalim mecbur ya mutluluk yaşanacak ya hayal kırıklığı.

Ovülasyon yapmadınız mı
Ovulasyon testim son 6 tane kalmıştı. Yapıyordum yetmedi. Bende tekrar almadım. Çok stress yapıyor hem eşimde hem bende. Farkettim ki ovulasyon Testi yüzünden sadece o günlere odaklanıp bir daha birlikte olmuyoruz. Neyse bırakalı birkaç gün oldu. İki aydakinden fazla değerlendi buralar

Ovülasyon testlerini gereksiz pahalı yapıyorlar bide haftada eğer düzenli 3 gün ilişki varsa mutlaka yumurtlama dönemine geliyor ztn hepimizde uygulama vardır adetten sonra yumurtlama dönemlerimiz vs belli oluyor kendi biraz da kendi vucudumuzu dinlersek olay tamamdır :) bir de ztn spermler vucudumuzda 3-4 güne kadar yaşayabiliyor bir denk gelseler ahh ahh

Aynen öyle, gebelik testi parası yetiyor zaten su pahalilikta bı tane testim kaldı bat geçse de yapsam keşke.
Bende artık uygulama ve akıntımı takip edecegim sadece.

Aynen öyle, gebelik testi parası yetiyor zaten su pahalilikta bı tane testim kaldı bat geçse de yapsam keşke.
Bende artık uygulama ve akıntımı takip edecegim sadece.
Bende geçen ay 5 li erken gebelik testi almıştım bir tane kaldı benimde bende regl gecikene kadar bekleticem onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…