2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar evde bebegin kalp atisini dinleyebilecegimiz cihazlar nekadar ucuzlamis ilk hamileligimde cok pahaliydi saglik ocagindakiler 270 lira angelsounds diye var bitane kalp atisi gostermiyor sadece ses duyuruyor oda 160 lira alasim geldi yahu

Kızlar 2 gün önce doktor randevum vardı.
Bebek kasıkta duruyor,bu da düşük tehlikesi oluşturuyor demişti Dr
Kaç gündür moralim bozuk ya.

Kızlar evde bebegin kalp atisini dinleyebilecegimiz cihazlar nekadar ucuzlamis ilk hamileligimde cok pahaliydi saglik ocagindakiler 270 lira angelsounds diye var bitane kalp atisi gostermiyor sadece ses duyuruyor oda 160 lira alasim geldi yahu
Ay bunlar düzgün çalışıyor mu gerçekten ya. Ben alırsam 24 saat dinlerim heralde. Ne güzel:)

Kızlar bu indirimlerden bebişlere uygun fiyata düşen bir şeyler bulursanız haber edin bizler de bakalim artık yavaştan olur mu :)

Ay bunlar düzgün çalışıyor mu gerçekten ya. Ben alırsam 24 saat dinlerim heralde. Ne güzel:)
Evet calisiyor arkadasimda vardi dusuk tehlikesi yasiyordu cok guzel duyuluyordu sadece sirtini donduyse cihaz bulamiyordu cikolata yiyip tekrar bakiyorduk dolap uygulamasindan aldim vallahi bir bayandan 70 liraya kalp atimi gostermiyormus ama sesi veriyormus

Ne güzel yapmışsın ben de bakim şimdi:) cihazın adı ne diye geçiyor:)

Yine ben yine bir soru ile geldim.bu akşam biraz yürüdüm ben alışveriş öle can sıkıntısı niyetine..bı sol kasık ağrısı bende kasıkta değil nasıl tarif edeyim sol ayagima vajinanın birleştiği yer nerdeyse.bu yürüdüm diye mi agriyo ilk defa ağırdı bu kadar.simdi dinlenme moduna geçtim biraz geçti gibi ama yürüdüm diye mi agriyodur bu normal mi.arada iğne batar gibi oluyo

Hayırlısı olsun inşallahh sağlıcakla kucağımıza alalımbizim haftaya kontrolümüz var cinsiyet o zaman kesinleşir diye tahmin ediyorum bakalım değişecek mi
Bizimde 22 Kasım'da o zaman soyluycek kesin bir şekilde..gösterirse tabi..bide 2 Mayıs ramazan bayramına geliyo

Kızlar 2 gün önce doktor randevum vardı.
Bebek kasıkta duruyor,bu da düşük tehlikesi oluşturuyor demişti Dr
Kaç gündür moralim bozuk ya.
Merhaba ne yapmanız gerekiyormuş peki? Bu konuda hiç fikrim yok ama siz farklı bir doktordan daha fikir alın bence

Anladım canım, 36 yaşındayım muhtemelen dediğin gibi olur o zaman ama çok pahalıymış eşimle az önce konustukta aksi bi durum olsa nolcak aldırcazmı diyo asla izin vermem diyo oda en iyisi hiç yaptırmamakmı hiç bilmiyorum

Listeye beni de ekleyebilirsiniz 21 Mayıs tahmini Doğum 36 yaş 2. Çocuk 7+3 kalp atışı İstanbul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…