2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Aynı sıkıntı bende de

Aynı sıkıntı bende de var ve gün içinde biraz şekerleme yapıp dinleneyim desem de olmuyor. Sonuç akşam yemekten sonra oğluma ders çalıştırırken uyuyup kalıyorum 💤😴 ve gece de uyumam zor oluyor.
Ben çalıştğm için gün içinde uyuyamıyorum tabi ama haftasonları uyumak için vaktim olmasına rağmen gün içinde uyku alışkanlığım olmadığı için uyumuyorum.

L Larissa benim hamileliğimin ilk zamanlarından beri uyku kalmadı istisnasız her 1.5-2 saatte bir uyanıyorum tuvalete o paramparça uykuyla sabah işe okula gidiyorum 🤪

Benim gibi rüyaları çok anormalleşen var mı kızlar aranızda ya, rüyamda çocuğumuz ortamızda uyuyodu, sonra inip yataktan yan odaya geçiyodu, o sırada eşim lavobaya kalktı gerçekten, ben de rüyanın etkisiyle çocuğun peşinden gidiyo sandım, sonra lavobaya gittiğini görünce birden fırladım yataktan rüyamda değil yani gerçekte kalktım🙊 odaları gezdim hiçbiyerde yoktu ,sonra eşime gidip çocukk nerde diye bağırdım, nasıl nerde karnında dedi🙊🙊🙊 ay sabah gül gül öldük de ben bu tarz saçmalamaya başladım buara niye ki acaba🙈🙈

L Larissa benim hamileliğimin ilk zamanlarından beri uyku kalmadı istisnasız her 1.5-2 saatte bir uyanıyorum tuvalete o paramparça uykuyla sabah işe okula gidiyorum 🤪
Ay niye böyle kii hani hamilelik uyku yapıyodu 😂😂 ben de normalde gözüm kapalı giderim wc ye uykum açılmasın diye, şimdi gözler fal taşı 😂😂😂
Benim gibi rüyaları çok anormalleşen var mı kızlar aranızda ya, rüyamda çocuğumuz ortamızda uyuyodu, sonra inip yataktan yan odaya geçiyodu, o sırada eşim lavobaya kalktı gerçekten, ben de rüyanın etkisiyle çocuğun peşinden gidiyo sandım, sonra lavobaya gittiğini görünce birden fırladım yataktan rüyamda değil yani gerçekte kalktım🙊 odaları gezdim hiçbiyerde yoktu ,sonra eşime gidip çocukk nerde diye bağırdım, nasıl nerde karnında dedi🙊🙊🙊 ay sabah gül gül öldük de ben bu tarz saçmalamaya başladım buara niye ki acaba🙈🙈
hhahahahaah o kadar güldümkii güldüğüm için mutlaka başıma gelir 😂😂 benimkilerde enteresan rüyamda kebapçıdaydık sonra uyandım eşime burası kebapçı dükkanı gibi kokuyo diyip camı açtırdım gecenin bi vakti 😂😂

Ay niye böyle kii hani hamilelik uyku yapıyodu 😂😂 ben de normalde gözüm kapalı giderim wc ye uykum açılmasın diye, şimdi gözler fal taşı 😂😂😂

hhahahahaah o kadar güldümkii güldüğüm için mutlaka başıma gelir 😂😂 benimkilerde enteresan rüyamda kebapçıdaydık sonra uyandım eşime burası kebapçı dükkanı gibi kokuyo diyip camı açtırdım gecenin bi vakti 😂😂
Yaaa ahahaha seninkide iyiymiş😀🤣🤣 galiba hamilelikte rüyalarımızı çok derinden hissetmeye başladık😀🤣🤣

Kızlar merhaba 🙋benim fetal dna testi çok şükür negatif çıktı🤲 Bişe sorcam bu testi yaptırıp cinsiyeti kesin olarak öğreneniniz var mı acaba, ultrasonda buyuk ihtimal kız demişti doktorum, bu testte kesimleşcek diye ümit ediyordum ama raporda cinsiyet belirtilmemiş yasakmış sanırsam, doktorla da yüzyüze görüşemedik. Öğrenenler olduğunu duyuyordum aranızda var mı varsa nasıl öğrendiniz, merak ediyorum 😊

Bu mide gazı mahvetti beni kızlar su içsem de geğiriyorum bitmeyen bir şey 😕

Bende de gün içinde çok dinlenmediysem akşam bel ağrısı oluyor bu ara endişeleniyorum aslında ama normal diye umut ediyorum
Ben sunu farkettim dunden beri ayaklaninca bir sure bel agri geciyor sanirsam uzandigim yer ile alakali bir durum. Ama bel agrisi gwnel olarak hamilelikte dogal birseydir. Abarti bir boyutu yoksa tabiki

Benim de bugün ağrıyor sanki ya ben de yazıcaktım hatta regl zamanım falan da değil. Bi de bende geceleri baya sık wc ye çıkma oluyor, hiç kaliteli uyku da uyuyamıyorum sanki uykum bitmiş gibi 😅 başka böyle olan var mı acaba 🥺

her şey güzel geçecek 🙏🏼 İnanıyoruzzz ve dualarımız seninle 🧡
Ben ben ben 😂 Gece kacta yatars yatiyim tam 5.59 da uyaniyorum. Bukadar alarm kursam o bile sapitir benim kese sapitmiyor. Sonrada uykular haram oldu modundayim 😂 Ustelik birde dinc uyaniyorum ona sasiriyorum🙈

Kizlar bu arada bir haberde benden gelsin. Yasadigim ulkede 2li test diye birsey yok. Sadece risk varsa devlet size nipt testi yapiyor ucretsiz. Eskiden kendi isteginizle bile test yaptirmak yasal degildi. 2019 dan beri nipt testini isteginizle yaptirabilirsiniz dediler. Ama cok cok pahali o yuzden 12 haftalik kontrolde bir sikinti cikarsa yaptirmayi dusunmustum. Ama oldukca ince bir ense kalinligi cikti ve burun kemigi olusmus gayet saglikli dedi doktor o yuzden test yaptirmicam.Umarim hepimizin sonucu harika gelir 🥰

Aa tablo da yokmuşum 😂
Beni de ekler misin L Larissa
Yaş 24 ,ilk gebelik, kese görme 4+6, kalp atışı 7+2 şehir batman😂
Cinsiyet için de erkeğe benzetti Doktorum🤗

Yaşın 35 den büyükse hiç yaptırma bence çünkü yaştan dolayı risk faktörü yüksek çıkacaktır. Eğer imkanın el veriyorsa direk fetal test yaptır canım onun fiyatı da 2.500-4.000 arasında değişiyor firmadan firmaya. Ama %99.9 sonuç.

Ay bazen diyorum ne içtimki ben bu kadar wc wc bi de sanki günlerce uyumuş gibi bir uyanıklık 😂

ben de bulantı durumundan gece içiyorum ama o kadar zorluyor ki beni kocaman ve pis kokuyor sanki 🤧

off hepsi büyük demekkii bende kontrolde söyliyim daha küçük var mı diye düşünüyordum. Ben de ilaç içmekten nefret ettim gerçekten, çocuk için olduğunu bilmesem çoktan boşvermeye başlamıştım da işte analıkk😐😂
Ben her gün bugün içmeyim bise olmaz diyorum sonra vicdan yapıyorum dediğin gibi 😂

Sitede iki tane Mayıs anneleri var sanırım..şimdi ben diğerinden bayanlara yaziodum kimse doğru düzgün konusmuyo orda zaten.bende bı Mayıs annesiyim ve aranıza katılmak istiyoru. Müsaade var miidir acaabaaa☺️

Ben ben ben 😂 Gece kacta yatars yatiyim tam 5.59 da uyaniyorum. Bukadar alarm kursam o bile sapitir benim kese sapitmiyor. Sonrada uykular haram oldu modundayim 😂 Ustelik birde dinc uyaniyorum ona sasiriyorum🙈
Benim de 3.41😂😂 tam olarak uykum bitti heralde modu dimi ahahah neden böyleyiz ya
Aa tablo da yokmuşum 😂
Beni de ekler misin L Larissa
Yaş 24 ,ilk gebelik, kese görme 4+6, kalp atışı 7+2 şehir batman😂
Cinsiyet için de erkeğe benzetti Doktorum🤗
canıım hoşgeldin ekleyeyim 🧡 benim de eşim batmanlı 🙈 biz karadeniz ama memleketli sayılırız bak😂
Sitede iki tane Mayıs anneleri var sanırım..şimdi ben diğerinden bayanlara yaziodum kimse doğru düzgün konusmuyo orda zaten.bende bı Mayıs annesiyim ve aranıza katılmak istiyoru. Müsaade var miidir acaabaaa☺️
tabikiii hoşgeldiniz ☺️ Bilgilerinizi yazarsanız ekleyeyim 🌸

Benim de 3.41😂😂 tam olarak uykum bitti heralde modu dimi ahahah neden böyleyiz ya

canıım hoşgeldin ekleyeyim 🧡 benim de eşim batmanlı 🙈 biz karadeniz ama memleketli sayılırız bak😂

tabikiii hoşgeldiniz ☺️ Bilgilerinizi yazarsanız ekleyeyim 🌸
Yaş 34 ikinci gebelik edirneliyim..benim 1 hafta kadar geç döllenme var biraz kariisk kese görme falan 5 haftalık kese görme 7 haftalikti kalp atışı. İkili taramada da erkeğe benziyo dediler ☺️

X