2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar evde bebegin kalp atisini dinleyebilecegimiz cihazlar nekadar ucuzlamis ilk hamileligimde cok pahaliydi saglik ocagindakiler 270 lira angelsounds diye var bitane kalp atisi gostermiyor sadece ses duyuruyor oda 160 lira alasim geldi yahu 🙈😂

Kızlar 2 gün önce doktor randevum vardı.
Bebek kasıkta duruyor,bu da düşük tehlikesi oluşturuyor demişti Dr🤕
Kaç gündür moralim bozuk ya.

Kızlar evde bebegin kalp atisini dinleyebilecegimiz cihazlar nekadar ucuzlamis ilk hamileligimde cok pahaliydi saglik ocagindakiler 270 lira angelsounds diye var bitane kalp atisi gostermiyor sadece ses duyuruyor oda 160 lira alasim geldi yahu 🙈😂
Ay bunlar düzgün çalışıyor mu gerçekten ya. Ben alırsam 24 saat dinlerim heralde. Ne güzel:)

Kızlar bu indirimlerden bebişlere uygun fiyata düşen bir şeyler bulursanız haber edin bizler de bakalim artık yavaştan olur mu :)

Ay bunlar düzgün çalışıyor mu gerçekten ya. Ben alırsam 24 saat dinlerim heralde. Ne güzel:)
Evet calisiyor arkadasimda vardi dusuk tehlikesi yasiyordu cok guzel duyuluyordu sadece sirtini donduyse cihaz bulamiyordu cikolata yiyip tekrar bakiyorduk dolap uygulamasindan aldim vallahi bir bayandan 70 liraya kalp atimi gostermiyormus ama sesi veriyormus 🙈😂

Evet calisiyor arkadasimda vardi dusuk tehlikesi yasiyordu cok guzel duyuluyordu sadece sirtini donduyse cihaz bulamiyordu cikolata yiyip tekrar bakiyorduk dolap uygulamasindan aldim vallahi bir bayandan 70 liraya kalp atimi gostermiyormus ama sesi veriyormus 🙈😂
Ne güzel yapmışsın ben de bakim şimdi:) cihazın adı ne diye geçiyor:)

Yine ben yine bir soru ile geldim.bu akşam biraz yürüdüm ben alışveriş öle can sıkıntısı niyetine..bı sol kasık ağrısı bende kasıkta değil nasıl tarif edeyim sol ayagima vajinanın birleştiği yer nerdeyse.bu yürüdüm diye mi agriyo ilk defa ağırdı bu kadar.simdi dinlenme moduna geçtim biraz geçti gibi ama yürüdüm diye mi agriyodur bu normal mi.arada iğne batar gibi oluyo

Hayırlısı olsun inşallahh sağlıcakla kucağımıza alalım🥰bizim haftaya kontrolümüz var cinsiyet o zaman kesinleşir diye tahmin ediyorum bakalım değişecek mi😊
Bizimde 22 Kasım'da o zaman soyluycek kesin bir şekilde..gösterirse tabi..bide 2 Mayıs ramazan bayramına geliyo ☺️

Kızlar 2 gün önce doktor randevum vardı.
Bebek kasıkta duruyor,bu da düşük tehlikesi oluşturuyor demişti Dr🤕
Kaç gündür moralim bozuk ya.
Merhaba ne yapmanız gerekiyormuş peki? Bu konuda hiç fikrim yok ama siz farklı bir doktordan daha fikir alın bence

Yaşın 35 den büyükse hiç yaptırma bence çünkü yaştan dolayı risk faktörü yüksek çıkacaktır. Eğer imkanın el veriyorsa direk fetal test yaptır canım onun fiyatı da 2.500-4.000 arasında değişiyor firmadan firmaya. Ama %99.9 sonuç.

Ay bazen diyorum ne içtimki ben bu kadar wc wc bi de sanki günlerce uyumuş gibi bir uyanıklık 😂

ben de bulantı durumundan gece içiyorum ama o kadar zorluyor ki beni kocaman ve pis kokuyor sanki 🤧

off hepsi büyük demekkii bende kontrolde söyliyim daha küçük var mı diye düşünüyordum. Ben de ilaç içmekten nefret ettim gerçekten, çocuk için olduğunu bilmesem çoktan boşvermeye başlamıştım da işte analıkk😐😂

Yaşın 35 den büyükse hiç yaptırma bence çünkü yaştan dolayı risk faktörü yüksek çıkacaktır. Eğer imkanın el veriyorsa direk fetal test yaptır canım onun fiyatı da 2.500-4.000 arasında değişiyor firmadan firmaya. Ama %99.9 sonuç.

Ay bazen diyorum ne içtimki ben bu kadar wc wc bi de sanki günlerce uyumuş gibi bir uyanıklık 😂

ben de bulantı durumundan gece içiyorum ama o kadar zorluyor ki beni kocaman ve pis kokuyor sanki 🤧

off hepsi büyük demekkii bende kontrolde söyliyim daha küçük var mı diye düşünüyordum. Ben de ilaç içmekten nefret ettim gerçekten, çocuk için olduğunu bilmesem çoktan boşvermeye başlamıştım da işte analıkk😐😂
Anladım canım, 36 yaşındayım muhtemelen dediğin gibi olur o zaman ama çok pahalıymış eşimle az önce konustukta aksi bi durum olsa nolcak aldırcazmı diyo asla izin vermem diyo oda en iyisi hiç yaptırmamakmı hiç bilmiyorum

Listeye beni de ekleyebilirsiniz 21 Mayıs tahmini Doğum 36 yaş 2. Çocuk 7+3 kalp atışı İstanbul

X