2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Merak eden arkadaşlar bebeğimde de 11+0 da ense kalınlığı 4mm çıktı beyninde ödem var denildi 11+4 te perinatoloğa gittim ödem heryere yayılmıştı beyninde karnında ensesinde
Ense kalınlığıda 4.7 mm çıkmıştı kalbin sol kapakçığında sorun var dedi kanı pompalarken kanın bir miktarı geri basıyormuş Rabbime sığındım en güzelini en hayırlısını nasip etsin

Çok üzüldüm inanın ya çözümü falan varmıymış bu durumun peki veya ilerleyen haftalarda duzelebilecek bir durummu

Ah canım benim, çok üzüldüm rabbim şifa versin inşallah. Senin için dua edeceğim geçici bir durum olsun sağlıklı, güzel haberler al inşallah

Sağolun Allah razı olsun çözümü yok sadece doktor dediki kalp kapakçığı güçlenir gelişimini tamamlar bu bebekteki ödem giderse gününü yakalayıp sağlıklı olabilir dedi artık teselli olsun diyemi dedi bilmiyorum neticede tüp bebek tedavisi ilk bebek ve 19 yılllık hasret

Içim parcalandi gercekten allahin mucizeleri hic bitmez insallah duzelir insallah guclenir de hayieli haberlerini aliriz bebisinizin dualarim sizinle

Canım benim Allah'dan umut kesilmez dua edeceğim senin için sende et ve ona sığın rabbim güzel evladını sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Rabbim şifa versin, hayırlısı ile mucizeler yaratsın ve sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Hiç kimseyi de evladı ile sınamasın, inşallah her şey düzelir her zaman dua edeceğim

Canım benim çok geçmiş olsun çok üzüldüm
İnşallah ödem geçicidir Ben kalp kapakçığındakinin tamamen geçiceğine inanıyorum ama. Kalple ilgili bi çok kişinin sıkıntısı oluyor ama kalp kendini toparlıyor sanki Dualarımız seninle inşallah güzek olacak her şey

Kızlar ctesi akşamı birden kusma ishal başlayınca bende covid olmaktan korktum. Test verdim çok şükür negatif. Ama bu korku bana yetti. Toparlanır toparlanmaz aşı olucam o sonuç çıkma süresini beklerken aklımdan neler geçti off dilerim hiçbirimize uğramadan atlatırız

Allah yardımcın olsun canım..inşallah Dr un dedgi gibi olur ödem gider normle döner.allahtan ümit kesilmez

Geçmiş olsun.benimde üçüncü doz eksik ama korkuyorum yaptırmaya da bilmiyorum ne olacak

Eğer 2 doz sinovacsa artık koruyuculuğu kalmamıştır sanırım of şu hamilelik sürecinde bunları düşünmek, biriyle görüşmeye bile korkmak çok zor gelmeye başladı
Evet sinovac en sonuncuyu temmuzda vurulmuştum..ama ne bilim korkuyorum yinede bu gidişimde konuscam Dr la ol diycek ama.ben korkuyorum.sonra diyorum hamilelikte tetanoz olunuyo o niye olunmasin ama onlar gen asisi o da var..herkes oldu mu burda üç asiyida acaba olanlardan bilgi alsak güzel olurdu

Ah canım hep duamdasın düzelecek inşallah güzel düşünelim bu da bir sınav bence sen bu kadar beklemişken rabbim seni mükafatlandıracak gör bak inşallah

Geçmiş olsun canım salgın var yine sanırım aman dikkat edin neyseki çıkmamış dediğin gbi korkusu bile yetiyor allah korusun hepimizi

Geçmiş olsun canım ishal kusma salgını varmış ona yakalandın sanırım. Hemencecik toparlarsın inşallah Ben normal grip olmaktan bile çok korkuyorum senin korkunu tahmin edebiliyorum
Benim doktorum hamilelikte tetanoz aşısını önermiyor ama covid aşısını öneriyor. Bende bebek istediğimiz için olmak istemedim istemedim sonra olmaya karar verdim oda hamile kaldığım zamana denk geldi. Ağustosta ilk dozu olmuştum 2.dozu olduğumda eylülde 6 haftalık hamileymişim bilmiyordum. 2side biontech. Kimseye ol ve olma diyemem ama en azından aşının hastalıktan daha iyi olduğu bir döneme denk geldik onu görüyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun hiç yakalanmadan geçirelim inşallah bu süreci

Amin inşallah hiç yakalanmadan gecirirz..baya dikkat ediyorum ama yinede markete gitmek bile bulaşma riskini arttiriyo..gidince bı konuscaz bakalım Dr la ne diyecek

Evet kızlar gerçekten bu korku bambaşkaydı. Geçen aralık ayında covid olmuştuk ama o zaman hiç önemsememiştim hafif geçirmiştik. Ama bu sefer ya ağırlaşırsam falan diye korku kapladı içimi şükür negatif ama hastalık bile korkutuyor insanı ishal kusma devam ediyor sıvı kaybı oluyor zarar verir mi acaba diye. O yüzden covid çok çok daha fazla korkutur heralde hemen aşımı olcam

Geçmiş olsun çokk

Hem hastalıktan korkuyorum hemde o aşı konusunda öyle kafam karışık ki ne yapacağımı hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…