2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Sizin de randevunuz yarınmıydı:))
Benim perşembee iple çekiyorum
hahahaha totem bozulmuş çoktannn

Kızlar doğum sigortası yaptıran var mı hamile kaldıktan sonra ama :))

Şuan tamda sigorta şirketiyle görüştüm
Keşke gebelik öncesi yaptırsaymışım pek bi avantajlı gelmedi şuanki seçenekler
Ben eğer hamile kalmadan önce yaptırdığım sigortayı yaptırmasaydım hamile kaldıktan sonra düşünüyordum. Sanırım 2 firma var demir sağlık 2 can 1 hayat mı neydi bi de sompo sigorta sanırım kızlar tam hatırlamıyorum. Fiyatları 8-10 bin arasındaydı. Hastanelerin de paketleri oluyor ama hangisi daha avantajlı olur bilmiyorum ben hamilelikten önce 4 bine yaptırmıştım

Ay evet senin yarın mıı? Valla zaman geçmiyor sanki en heyecanlı ultrason ya ennnnnnn
Eveet canım , sen perşembe tam bebek şeklinde görünce onu kıpır kıpır hareketlerini görünce , zaman daha da zor geçicek bir dahaki randevuya kadar, özlüyo insannnn ben vidyoya çektirmeyi unuttum heycandan sen çektirt eşine özledikçe izlersinyarın ben de çekicem inşallah

Kalp atışında da eşime çektirdim sonra bana kızıyo diyo ki o an konsantrasyonumu bozuyosun o anın heyecanını yaşayamıyorum senin yüzünden kendim alıcam artık karşımdaki ekrandan büyük ekran vardı. Bana zaten bunu beklemek de çok zor geldi 3 haftaydı ara ama gittikçe zorlaşıcak sanki beklemesi

Yaa hahah o da haklı ben de büyüleniyorum izlerken doktorun dediklerini hayal meyal duyuyorumonlar da demek odaklanmak istiyo. Ama hem telefonu tutsun hem izlesinler ya nolcak kendim hiç çekemem ben kesin yine anca eşim çekersebenim 8.haftadan sonra 1 ay sonra çağrmştı hiç geçmedi zamannn,geçen hafta işte dayanamadım bahane bulup gittimçok da bahane değildi gerçi alerjim artmıştı meraklanıp gittim. Ama öyle tam bebek şeklinde gördükten sonra şu son bir hafta ,diğer 3 haftadan farklı olarak özleyerek geçti, ay dönüşlerini hareketlerini yine göriyim napıyodur şimdi falan sürekli aklıma geliyo

Çıkardılar mı canım bi sıkıntın yoktur inşallah?

Pembe Lotus çıktınız mi? Durdu mu kanama?
Kızlar buraya yazmayı unuttum
Ciktim Hastaneden bebekler iyi Dr kanama alani devam ediyor icerde bu hafta hep yatacaksın dedi yeni kanama alanlari oluşsun istemiyorum dedi

Sabah akşam progestan igneye devam cuma sabahi tekrar kontrole çağırdı
Dr cinsiyetlerini tahmin edeyim dedi bi ihtimal kız ikiside dedi 3kiz annesi olacağım büyük ihtimalle bakalım panorama testi de onayliycakmi Dr dedigini hayırlısı olsun saglicakla kucagima alayımda

Kanama peceteye geliyor wc gittikce

Sağlıklı olsunlar da hep varsın böyle güzel özlemeler olsun. Allah bu grupta ve her nerde sıkıntılı hamilelik geçiren varsa hepsinin sağlıkla süreci tamamlayıp bebeklerine kavuşmalarını nasip etsin, biiz de inşallah sağlıkla kavuşuruuzz

Allah sağlıkla kavuştursun evlatlarınıza

Canım benim inşallah bir daha böyle bir sıkıntı yaşamazsın sağlıcakla gelsin minnoşlar yat dinlen bol bol biliyorsun doğduktan sonra buna pek fırsat olmuyor hele senin iki bücür ve ablaları olacak
Kanama da geçer inşallah

Bizde bi doktorun ekranı bi de karşıda büyük ekran var telefonu sabit tutup doktoru dinlerim bende artık bi de böyle deneyelim ay 4 hafta mı kabus gibi gerçekten bu haftadan sonra hep özlemeli geçicek demekki
ne güzel dua amiin

Çok geçmiş olsun canım benim bebekler iyiyse hiç sıkma canını bile ayy 3 kız mı valla harika olur bol bol dinlen umarım en kısa zamanda kanama alanı da kaybolur

Bizde de öyle büyük ekrandan izliyoruz biz de eşimle küçük ekrandan da doktor bakıyo sinema izler gibi izliyoruz

Çok geçmiş olsun canım benim bebekler iyiyse hiç sıkma canını bile ayy 3 kız mı valla harika olur bol bol dinlen umarım en kısa zamanda kanama alanı da kaybolur
Buarada bizde 3 kız kardeşiz.iki tane ablam var ,bir gün bile bir abim olsaydı demedim 3 kız olmak çokkk güzel birşey dert ortaklarım, en yakın arkadaşlarım, iyi kii

Buarada bizde 3 kız kardeşiz.iki tane ablam var ,bir gün bile bir abim olsaydı demedim 3 kız olmak çokkk güzel birşey dert ortaklarım, en yakın arkadaşlarım, iyi kii
Benim 1 erkek kardeşim var ama annemler 3 kız kardeş o kadar güzel ki benim erkek kardeşim de yeri geliyor kız kardeşim oluyor canım benim ya o yüzden ben abla olmayı çok seviyorum, inşallah ilk kızım olur sonra oğlum diyorum inşallah hepimizin gönlüne göre olur her şey evlatlarımız sağlıklı olsun da

Valla 4bin süpermiş . Evet şuan 8 9 bine paketler var onda da tahliller hariç hastane seçemiyosun kısıtlı falan baya sıkıntılı bakalım yapacağız bişeyler

Arkadaşlar istediğiniz hastane varsa oraylada konuşun mutlaka daha avantajlı oldu ben hastaneyle anlaştım istedigim Dr da vardi tahlil ve testler içinde

Arkadaşlar istediğiniz hastane varsa oraylada konuşun mutlaka daha avantajlı oldu ben hastaneyle anlaştım istedigim Dr da vardi tahlil ve testler içinde
Benim doktorumda doğum paketi 14bindi. Ben de hamile kalmadan sigorta yaptırdım 4bin. 1 ay sonra hamile kaldım bekleme şartı yoktu kendi doktorumda 14 bin olduğunu öğrenince gel sana bi sarılıyım dedim canım sigortam
Tüh ya keşke sizlerde önce yaptırsaydınız o kadar pahalı ki her şeyy. Umarım herkes bütçesine göre güzel bir hastane bulur Hangi doktora gidiyorsunuz siz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…