2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kesin nazar ettm ya nifty testni kaçıncı haftada yaptırcaksnz cnm
21 ekimde 11+1 oluyorum nifty de 10. Haftadan itibaren yapılıyormuş. Nereye yaptırcaz onu araştırmak lazım Z zahrada yaptırmıştı onun yaptırdığı yere yaptırabilirim 8 günde falan sonuç gelmişti, bi de kanı almaya falan da kendileri geldii

evett ben tam 11+1 de yaptırdım 8. gün sonuç geldi 3100e yaptırmıştım parayı hatta hemen almadılar kanser ettiler beni zorla arayıp arayıp iban istiyordum acelesi yok diyorlardı 7. gün ödedim 8. gün sonuç geldi o açıdan güven konusunda da iyi oldu invitae firmanın adı yurt dışına gönderilenden yaptırmıştım

Banada doktor 10+6 da yapablrz dedi. 8 den sonra yapılıyormuş ama çok erken olur dedi. Doktor arıyormuş dışardan geliyorlarmış kanı almak için. Bizim daha çok var diye çok ayrıntılı konuşmadık aslında

Banada 2250 gibi bişey dedi doktor. Yurtdışına gidiyormuş aynen.

Ya bi de cinsiyeti belli oluyormuş diyorlar o doğrumu? Üzerine ikili üçlü test yaptırdınmı? Soracaklarm bu kadar

Ya bi de cinsiyeti belli oluyormuş diyorlar o doğrumu? Üzerine ikili üçlü test yaptırdınmı? Soracaklarm bu kadar
doğru doğru doktoruma ve bana rapor geldii doktora giden de cinsiyet yazıyor türkiyede cinsiyet denmei yasakmış millet beğenmeyip aldırıyomuş çünkü doktor insiyatif alıp söylüyoor
üzerine ikili üçlü dörtlü hiçbirini yaptırmadım sadece omurilik testi yaptırdım spina bifida için üçlünün bir parçasıymış heralde 16-18 haftalarda yapılıyomuş gerekli değildi de baktım sigortam karşılıyo yaptıralım dedim

aklınıza ne gelse sorun ya ben baya araştırmıştım hep cevapsız kalmıştıım

Sizi cinsiyet belli mi o zaman :)

genelde ama bizim grupta var baya bu haftalara da erkek kalan genelde 18. haftalardayız utangaç oğluşlarımzda mevcutt
Kendine güvenenler göstersin cinsiyetine hiç takılmıyorum aslında ya sağlıklı olması ile ilgili çok kaygılı olduğum için.

Kendine güvenenler göstersin cinsiyetine hiç takılmıyorum aslında ya sağlıklı olması ile ilgili çok kaygılı olduğum için.
çok haklısın gerçekten ama nifty sonucu gelince ben bir rahatladım anlatamam ikili yaptıran arkadaşlardan atıyorum 500de 1 ihtimal 200de 1 ihtimal çıkanlar oldu üstüne bir stres daha yaşadılar içleri rahat etmedi nifty yaptırdılar ek süre kaybı oldu
niftyde negatif pozitif diye sonuç alıyorsunuz ama tabi o da %100 değil %99.8 oran veriyorlar.
maddi durum için pahalı ama imkanı olana öneririm umarım hemencik o haftalara gelirsiniz az kaldıı

Evet bende o stresi yaşamak istemediğim için yaptırmak istiyorum. Bebiş için harcadığım para inan gözümde yok. heleki sağlık konusunda.

bana oğluş geliyor <3 nifty geldi ertesi gün kontrole gittim pipisini de gösterdi eşek 12. haftalarda oğlanlar belli olmaya başlıyor
Yaaa. Benim de 25i ikili test var acaba belli olur mu diyordum. Erken ama a. Hayırlı olsun Sağlıkla gelsin inşallah erken öğrenmen ne güzel :))

L Larissa canım beni listeden tamamen silebilirsin kalp atışı sıfır ve 9.haftada olmama rağmen gelişim 6+6 haftada kaldı. Ex fetüs diye rapor çıktı..yarın sabah kürtaja gireceğim maalesef İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi. Hepinize sağlıklı güzel bir gebelik diliyorum

Canim çok üzüldüm, umarım sağlıklı bebiş haberi alırsın en kısa sürede tekrardan

Kızlar sanırım ben nifty ikili test falan yapmayacağım, olumsuz çıksa bile aldırmam sanırım, Allahım öyle bir şeyle imtihan etmesin inşallah.

Kızlar sanırım ben nifty ikili test falan yapmayacağım, olumsuz çıksa bile aldırmam sanırım, Allahım öyle bir şeyle imtihan etmesin inşallah.
Aslında genel olarak aldırmak değil de hazırlıklı olmak için yaptırdı benim çevremde herkes, bende öyle düşünüyorum Allah korusun hepimizin bebeğini ama bir şey varsa eğer bilip hazır olalım isterim galiba.

Ama senin dediğinde şöyle doğru doğana kadar üzülmek, düşünmek, strese girmek de ayrı bir sıkıntı.

Onlar da ihtimal veriyor, eğer öyle bir şey yoksa var gibi de çıkarabiliyor, hazır olmaktansa bence hamilelik zehir olur gibime geliyor. Doğduktan sonra nasibimiz.. Ama tabiki doktoruma danışıp anne karnında tedavi edilebilecek şeyleri tespit etmekte de kullanılıyorsa o zaman yapabilirim. Ama elden bir şey gelmeyecekse.. Off of herkes sağlıkla kucağına alsın inşallah

Ben öyle düşünmüyorum kuzu ya sonuçta allah korusun bir rahatsızlık olursa ona sağlam psikolojide olmak belki de destek almak lazım değiştirebilecğeimiz şeyler değil sonuçta doğumdan sonra o şokla üzüntüyle her şey daha zor olurdu diye düşündüm hep sonuçta eğitimleri yaklaşımları ilginin apayrı olacağı durumlar bilinçli olmakta fayda var devam kararı alınacaksa

ayy valla konuşması bile çok zor şeyler allah hiçbirimizi sınamasın zor kararlar aldırmasın sağlıkla alalım minikleri kucaklarımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…