2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar bide diyetisyenim yataktan kalkmadan sabah bi kaç tane çubuk kraker yiyip yavaşça kalk dedi
İnş Hayırlısıyla şu süreci atlatiriz 🤲

Merhaba canlar 💕💕
Sabah kontrolumuz vardı çok şükür iyi bebisler🧿
Biri 9+2digeri 9+4 kusmalarimdan kaynaklı katılmam olup biraz asagiya inmiş keseler Dr sıkıntı yok dedi kanama alani küçülmüş

Serum takıldı bulantim ve kasilma için çok şükür iyide geldi ..
Bulantı için zofere gectim Dr yazdı aldim günde 1 ac karnina
ya bebişler ne tatlı :KK200: inşallah bulantın geçer.

vallaha bende şaşkınım. bebeyi görmeden nasıl durdun Selizay Selizay benim aklıma bin bir türlü şey gelir. ben utanmasam haftada bir gidip bakmak istiyorum :KK70:
evett ilk keseyi görmeye gittim 3 gün sonra kese büyümüş mü diye yine gittim ahahahh sonra kalp atışına gittim 3 gün sonra normal mi diye yine gittim böyle böyle canım muayene haklarım gitti :KK70:

sen şimdi tam kaç oldun
Bugün tam 9+0 canım
Hepimiz bulantılar geçti diye buraya yazarız inşallah kuzum haklısın yemek yemesen bulanıyor yesen bulanıyor hafif şeyler yemeye çalış aç kalmak daha beter patates haşla ye, muz, elma falan yemeye çalış canım 🥺
ayy inşallah kuzum ya şükür bulantıdan başka derdimiz yok o da gitse bebek gibi bi hamilelik geçiricez umarım 🙏🏼 Aynen akşam patates yemeği yapiyim bari onu rahat yiyorum en azından 🥺

Merhaba canlar 💕💕
Sabah kontrolumuz vardı çok şükür iyi bebisler🧿
Biri 9+2digeri 9+4 kusmalarimdan kaynaklı katılmam olup biraz asagiya inmiş keseler Dr sıkıntı yok dedi kanama alani küçülmüş

Serum takıldı bulantim ve kasilma için çok şükür iyide geldi ..
Bulantı için zofere gectim Dr yazdı aldim günde 1 ac karnina
Çok geçmiş olsun canım olsun serum bi güzel toparlar seni hiç üzülme 😍
Panorama testide büyük ihtimalle haftaya yaptıracağız ayrıntılı bir şekilde konuşmadık ama doktorum 9 haftadan sonra yapilabiliyormus dedi
Fiyatına 3.500
Sen 2li falan yaptıramıyosun heralde dimi ikizlere bakılmıyomuş o testle o yüzden direk fetal yaptırıcaksın. Kızlar zamanı gelince konuşalım kim hangi firmaya yaptırıyor diye bi kaç tane iyi firma var sanırım en azından fiyatlar hakkında da net bilgimiz olur

evett ilk keseyi görmeye gittim 3 gün sonra kese büyümüş mü diye yine gittim ahahahh sonra kalp atışına gittim 3 gün sonra normal mi diye yine gittim böyle böyle canım muayene haklarım gitti :KK70:
benim kanamam oldu diye ben daha çok gitmiş olabilirim. zaten dr istediğinde gel dedi :KK70: açık kapıyı bıraktı :KK70: haftaya salı var benimde heyecanla bekliyorum.

vallaha bende şaşkınım. bebeyi görmeden nasıl durdun Selizay Selizay benim aklıma bin bir türlü şey gelir. ben utanmasam haftada bir gidip bakmak istiyorum :KK70:
Ben de okuyorum kolları uzuyo, şanslıysanız hareket ederken görebilirsiniz vs diyorum gitsem 2 dk görsem gelsem 😂😂😂 sonra diyorum kendine gel yaa ahahaha

benim kanamam oldu diye ben daha çok gitmiş olabilirim. zaten dr istediğinde gel dedi :KK70: açık kapıyı bıraktı :KK70: haftaya salı var benimde heyecanla bekliyorum.
geçmiyor günler ya gerçekten doktorum 5 hafta sonra gel dedi elim ayağım titredi 5 hafta nedir arada başka doktora gidicem iç rahatlatmaya :KK70:

Ben de okuyorum kolları uzuyo, şanslıysanız hareket ederken görebilirsiniz vs diyorum gitsem 2 dk görsem gelsem 😂😂😂 sonra diyorum kendine gel yaa ahahaha
doktora gidip bunun kolları uzamış olabilir bi bakarmsnz emn olamıyorum diyesi geliyor insanın :KK70:
geçmiyor günler ya gerçekten doktorum 5 hafta sonra gel dedi elim ayağım titredi 5 hafta nedir arada başka doktora gidicem iç rahatlatmaya :KK70:
beş çokmuş. beş hafta boşluğu sizin sabrınızı denemek için vermiş olabilirler :KK70:

doktora gidip bunun kolları uzamış olabilir bi bakarmsnz emn olamıyorum diyesi geliyor insanın :KK70:

beş çokmuş. beş hafta boşluğu sizin sabrınızı denemek için vermiş olabilirler :KK70:
Hahahahahaha hocam bana böyle bir bilgi geldi ama bi bakar mısınız doğru mu 😂😂
Z zahrada yla 10 muayne hakkımızın yarısını ilk trimesterda bitirme keyffff 😂😂

Hahahahahaha hocam bana böyle bir bilgi geldi ama bi bakar mısınız doğru mu 😂😂
Z zahrada yla 10 muayne hakkımızın yarısını ilk trimesterda bitirme keyffff 😂😂
benim tamamlayıcı sigorta. beş hakkım var yıllık. ben gebe kalmadan bitirmişim haklarımı, gebe kalmaya çabalarken :KK70: ocak ayını bekliyorum yenilenecek :KK70:

benim tamamlayıcı sigorta. beş hakkım var yıllık. ben gebe kalmadan bitirmişim haklarımı, gebe kalmaya çabalarken :KK70: ocak ayını bekliyorum yenilenecek :KK70:
Aaa bizim de tamamlayıcı anadolu. 10 hak var doğum+muayeneler içinde yatışlı+ayakta tedavi hiç sorun yaşamadık şimdiye kadar 😄 5 çok azmış ya neye yeticek 😳

ya bebişler ne tatlı :KK200: inşallah bulantın geçer.
İnş canım hepimizin gecsin🤲
Çok geçmiş olsun canım olsun serum bi güzel toparlar seni hiç üzülme 😍

Sen 2li falan yaptıramıyosun heralde dimi ikizlere bakılmıyomuş o testle o yüzden direk fetal yaptırıcaksın. Kızlar zamanı gelince konuşalım kim hangi firmaya yaptırıyor diye bi kaç tane iyi firma var sanırım en azından fiyatlar hakkında da net bilgimiz olur
Sağol canım
Dr yapariz ama yüksek risk çıkma ihtimali yüksek yaştan dolayı dedi imkanınız varsa panorama testi öneririm 2li ve 4lu teste gerek kalmıyor dedi
Firma fln konuşmadık Dr kendi arayip indirimli fiyat almış tabi bizde konuşuruz yine
Haftaya bugün tekrar kontrole çağırdı
Düşük riskim olduğu için

Aaa bizim de tamamlayıcı anadolu. 10 hak var doğum+muayeneler içinde yatışlı+ayakta tedavi hiç sorun yaşamadık şimdiye kadar 😄 5 çok azmış ya neye yeticek 😳
evet bizimkide anadolu olması lazım öyle hatırlıyorum. anlaşma öyle yapmış sanırım eşimin şirketi, sağlık sigortasına ücret ödemiyoruz. beş evet çok az ya. benim doktorum gebelik takiplerinde bir muayene bir kontrol olarak devam ediyor. yani bir ödüyorum bir ödemiyorum. en azından öyle bir avantajı var.

İnş canım hepimizin gecsin🤲

Sağol canım
Dr yapariz ama yüksek risk çıkma ihtimali yüksek yaştan dolayı dedi imkanınız varsa panorama testi öneririm 2li ve 4lu teste gerek kalmıyor dedi
Firma fln konuşmadık Dr kendi arayip indirimli fiyat almış tabi bizde konuşuruz yine
Haftaya bugün tekrar kontrole çağırdı
Düşük riskim olduğu için
12 haftaya kadar hepimizde risk var ben artık öyle düşünüyorum :) içimi rahatlatıyorum. yaşınız kaç tüp bebekmiydi sizinki? eşim ikiz hep istiyordum ikiz olsun ama annenin geniyle alakalıymış ikizlik durumu:)

evet bizimkide anadolu olması lazım öyle hatırlıyorum. anlaşma öyle yapmış sanırım eşimin şirketi, sağlık sigortasına ücret ödemiyoruz. beş evet çok az ya. benim doktorum gebelik takiplerinde bir muayene bir kontrol olarak devam ediyor. yani bir ödüyorum bir ödemiyorum. en azından öyle bir avantajı var.
ayyy ocakta benimki de yenileniyoor kaç para fiyat çıkartacaklar çok merak ediyorum valla şanslısınızz ücret ödemiyorsanız

ayyy ocakta benimki de yenileniyoor kaç para fiyat çıkartacaklar çok merak ediyorum valla şanslısınızz ücret ödemiyorsanız
evet kesinlikle özel sağlık sigortası çok önemliymiş bu süreçte anlamış oldum. eşimin şirketi çocuklar olunca onlara da yapıyor, o da çok iyi olacak. siz ne kadar ödüyorsunuz yıllık

Ya beta düzenli artınca keseyi görmeye gidicektim, ablam haftaya git 😍 atışını da duyarsın şimdi stres olursun duymazsan falan dedi tamam dedim son dakika erteledim. Yarın sabah gidiyorum inşallah 6+4, ❤️

X