2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Canım aç karnına içmeni doktorun mu söyledi? Gece yatarken içiliyor prilam
Evet canım aç karnına iç dedi az önce içtim ve maalesef daha beter kustum su dokundu aç karnına, uyumadan önce içeyim ben de öyle sabaha kadar etkisi oluyor mu peki

Screenshot_20211005_083623.jpg

Ben de bunu duymuştum kızlar etkili bir kremmiş ama karar veremedim henüz

Evet canım aç karnına iç dedi az önce içtim ve maalesef daha beter kustum su dokundu aç karnına, uyumadan önce içeyim ben de öyle sabaha kadar etkisi oluyor mu peki
Bende etkili oldu canım. Gece yatarken 2 tane iç uyandığında o gün bak eğer bulantı devam ediyorsa o gün gece 2 adet ertesi sabah 1 adet almaya başlarsın inşallah senide rahatlatır🌸

Mide bulantım yok çok şanslıyım derken birkaç gündür hafif hafif bulantım başladı benimde. Şimdide bulanıyor ama kusacak kadar değil🤷🏼‍♀️

Ayy evett aç karnına su daha çok mide bulandırıyor. Bana doktorum bunu özellikle söylemişti :KK43: ama sabah çok az bi suyla içip hemen kahvaltı ediyorum canım. Sana yine dokunursa bi kaç çubuk kraker ye ondan sonra iç👍🏼

Evet sabahları bir lokma bir şey bile yiyemiyordum.bir parça ekmek yesem çıkarıyordum.iki haftadır geceleri iki tame içiyorum priliam ı sabahları kahvaltı yapabiliyorum🙏🏻

Evet sabahları bir lokma bir şey bile yiyemiyordum.bir parça ekmek yesem çıkarıyordum.iki haftadır geceleri iki tame içiyorum priliam ı sabahları kahvaltı yapabiliyorum🙏🏻
Sen aynı beni anlatmışsın 😂 prilam göz bebeğimiz onsuz naparmışız 😂🙏🏼 Ben sabahları da alıyorum 1 tane. Yoksa akşam tekrar bulanmaya başlıyorum

Kızlar ikili test için tarihi belli olanınız var mı .12. Haftadaki ikili tarama testi için
Ben 21 ekimde gidicem testleri konuşcaz dedi bi kaç sayfa geriye bakarsan canım form verdi incelememiz için hatta atmıştım buraya. Muhtemelen nifty yaptırıcaz biz kafamız rahat olsun diye

Sen böyle düşünürsen ben ne yapmalıyım 8+6 haftalıgiz 91kiloyum boy 1.60 1saat sonra diyetisyene randevum var 😑
Burda 48 likleri duyunca modum böyle oldu bi an 😂 ilk 3 ay Zayıflamıyor dediler zayıflarım dedim. 1 kilo verip onu da geri aldım 😂 sen de diyetisyen e başlayarak çok iyi yapmışsın canım. Az kilo ile tamamlarsın inşallah diyetisyene gidenler sorunsuz atlatıyor merak etme

X