2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ben öyle düşünmüyorum kuzu ya sonuçta allah korusun bir rahatsızlık olursa ona sağlam psikolojide olmak belki de destek almak lazım değiştirebilecğeimiz şeyler değil sonuçta doğumdan sonra o şokla üzüntüyle her şey daha zor olurdu diye düşündüm hep sonuçta eğitimleri yaklaşımları ilginin apayrı olacağı durumlar bilinçli olmakta fayda var devam kararı alınacaksa

ayy valla konuşması bile çok zor şeyler allah hiçbirimizi sınamasın zor kararlar aldırmasın sağlıkla alalım minikleri kucaklarımıza
Bu açıdan bakınca da haklısınız

L Larissa canım beni listeden tamamen silebilirsin kalp atışı sıfır ve 9.haftada olmama rağmen gelişim 6+6 haftada kaldı. Ex fetüs diye rapor çıktı..yarın sabah kürtaja gireceğim maalesef 😔😔 İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi. Hepinize sağlıklı güzel bir gebelik diliyorum
Ahh canım benim çok üzüldüm 😔 umarım en kısa zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur 🙏🏼 Yarın için de dualarımız seninle. 🙏🏼

L Larissa canım beni listeden tamamen silebilirsin kalp atışı sıfır ve 9.haftada olmama rağmen gelişim 6+6 haftada kaldı. Ex fetüs diye rapor çıktı..yarın sabah kürtaja gireceğim maalesef 😔😔 İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi. Hepinize sağlıklı güzel bir gebelik diliyorum
Canım üzüldüm okuyunca😔rabbim tez zamanda hayirlisiyla tekrar nasip etsin inşallah 🤲

Kızlar bugün bulantı başa döndü sanki 🥺 akşam için yaptığım yemeği yiyemedim daha da kötü oldum öyle olunca. Çubuk falan yiyorum şimdi bastırır biraz inşallah :KK43:

Kızlar bugün bulantı başa döndü sanki 🥺 akşam için yaptığım yemeği yiyemedim daha da kötü oldum öyle olunca. Çubuk falan yiyorum şimdi bastırır biraz inşallah :KK43:
Bugün bende aynı şekildeyim canım🥺 sanırım artık sabahlarıda içmeye başlayacağım😣

9. Haftada genelde bulantı pick ypıyormuş sonra azalıyormuş tatlım😅 biraz dayan

Ah be canım ne çektin.. Kaçıncı haftada başladı senin bulantılar?

Şu haftalar hemen geçip gitse de bu bulantılardan kurtulsak 🙄🥺 ben gece içip yattım prilam'ı ama sabah yine bulantıyla uyandım

Çok üzüldüm. Ama allah en güzel zamanda tekrar sağlıkla nasip edecek inan. Üzme kendini lütfen hayırlı değilmiş

Bugün bende aynı şekildeyim canım🥺 sanırım artık sabahlarıda içmeye başlayacağım😣
Ben içmiştim de yemeğe soğan koymadığım halde soğan tadı geldi yiyemeyincede aç kaldım e bu sefer çıkartmaların sonu gelmiyo işte 😔
9. Haftada genelde bulantı pick ypıyormuş sonra azalıyormuş tatlım😅 biraz dayan
Resmen gün sayıyorum günn
Ah be canım ne çektin.. Kaçıncı haftada başladı senin bulantılar?
Benim 5+5 de başladı tam olarak 🥺
Şu haftalar hemen geçip gitse de bu bulantılardan kurtulsak 🙄🥺 ben gece içip yattım prilam'ı ama sabah yine bulantıyla uyandım
Bi kaç gün dene kuzum eğer faydası olmazsa değiştirirsiniz ilacı. Bana da yemek yiyemedim diye oldu ya aç kalınca iyice tetikleniyo ya 🥺
Ya evet benim de akşama etkisi geçiyo ama çok yoğjn olmuyo olursa ben de alıyım🙈😁
Aynenn günde 4 taneye kadar kullanabiliyomuşuzz🙌🏼

Ben içmiştim de yemeğe soğan koymadığım halde soğan tadı geldi yiyemeyincede aç kaldım e bu sefer çıkartmaların sonu gelmiyo işte 😔

Bi kaç gün dene kuzum eğer faydası olmazsa değiştirirsiniz ilacı. Bana da yemek yiyemedim diye oldu ya aç kalınca iyice tetikleniyo ya 🥺

sen şimdi tam kaç oldun

Hepimiz bulantılar geçti diye buraya yazarız inşallah kuzum haklısın yemek yemesen bulanıyor yesen bulanıyor hafif şeyler yemeye çalış aç kalmak daha beter patates haşla ye, muz, elma falan yemeye çalış canım 🥺

Benim 5 +2 de falan başkası iki gün kötü oldum bir defa kustum sonra geçti. İnşallah başlamaz yine 😢

Merhaba canlar 💕💕
Sabah kontrolumuz vardı çok şükür iyi bebisler🧿
Biri 9+2digeri 9+4 kusmalarimdan kaynaklı katılmam olup biraz asagiya inmiş keseler Dr sıkıntı yok dedi kanama alani küçülmüş

Serum takıldı bulantim ve kasilma için çok şükür iyide geldi ..
Bulantı için zofere gectim Dr yazdı aldim günde 1 ac karnina

Panorama testide büyük ihtimalle haftaya yaptıracağız ayrıntılı bir şekilde konuşmadık ama doktorum 9 haftadan sonra yapilabiliyormus dedi
Fiyatına 3.500

X