2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Bende takcam az kaldı . Çişi asla ama asla yakalayamadım. Ben wcye götürüyorum yapmiyor 5 dakika sonra bi bakıyorum yapmış.
Daha hazir degil demekki. Cok zorlayip kendini de cocuguda zorlama.
Biz de gecen hafta öyleydik. Ara vermistim.
Dün kendisi tuvalet istedi
Dünden beri de hic altina yapmadi. Gelince kendisi kosuyor tuvalete.
Bu is zorlayarak olmuyor inan.

Bende takcam az kaldı . Çişi asla ama asla yakalayamadım. Ben wcye götürüyorum yapmiyor 5 dakika sonra bi bakıyorum yapmış.
Bizimki bize inat yapıyor. Kreşte öğretmenine söylüyormuş. Ben sorunca yok anne diyor, 3 dk geçmiyor yapıyor altına. tuvalete götürüyorum asla oturmak istemiyor ama gel balkonda gidere çiş yap dediğimde koşa koşa gelip yapıyor. Böyle abuk sabuk yerlere işeyip kaka yapıyor. Biz bir yerde hata yaptık ama nerde bilmiyorum. Çok sık sorduk sanırım.

Daha hazir degil demekki. Cok zorlayip kendini de cocuguda zorlama.
Biz de gecen hafta öyleydik. Ara vermistim.
Dün kendisi tuvalet istedi
Dünden beri de hic altina yapmadi. Gelince kendisi kosuyor tuvalete.
Bu is zorlayarak olmuyor inan.
Yok zorlamiyorum ama çişi farketsin istiyorum .

Yeni kalktık sabah kalkınca mutlaka kaka yapar . Ben kahvaltı hazırlarken gitmiş kakasını yapmış 🤣 ama bezini açamadigi için wcde otururken beze yapmış. Sifona basıyor bir de allahim yicem 🤣
Bizim oğlanda böyle bir şey var her şeyi kendi yapmalı biz hiç bir şey dememeliyiz. Neyse bende sarıldım aferin filan dedim ama bir daha benden yardım isteyebilirsin dedim bakalım ne olacak .
Zaten kakada problem yaşamıyoruz dün de yapmıştı onu anlıyor. Ama çişin üzerine şimdiye kadar düşmedigimiz için gelip gelmediğini anlayamiyor. Ben zibinla tutayım zibini ıslandıkça rahatsız olur söyler belki diye düşünüyorum ama yanlış mı yapmış olurum acaba ? Temizliği seven bir çocuk mutlaka rahatsız olur yani

Yeni kalktık sabah kalkınca mutlaka kaka yapar . Ben kahvaltı hazırlarken gitmiş kakasını yapmış 🤣 ama bezini açamadigi için wcde otururken beze yapmış. Sifona basıyor bir de allahim yicem 🤣
Bizim oğlanda böyle bir şey var her şeyi kendi yapmalı biz hiç bir şey dememeliyiz. Neyse bende sarıldım aferin filan dedim ama bir daha benden yardım isteyebilirsin dedim bakalım ne olacak .
Zaten kakada problem yaşamıyoruz dün de yapmıştı onu anlıyor. Ama çişin üzerine şimdiye kadar düşmedigimiz için gelip gelmediğini anlayamiyor. Ben zibinla tutayım zibini ıslandıkça rahatsız olur söyler belki diye düşünüyorum ama yanlış mı yapmış olurum acaba ? Temizliği seven bir çocuk mutlaka rahatsız olur yani
WC’de nasıl oturdu kız? Biz kucağa alıp oturtuyoruz. Basamak bana güvenli gelmiyor, Allah korusun mermerde kayar kafa göz dağılır diye korkuyorum 🫠 benim oğlan da üstünde ıslak sevmez. Çişini yanlışla küloduna yapınca mutlaka o külodu çıkartır. Dene bi kere bakalım

WC’de nasıl oturdu kız? Biz kucağa alıp oturtuyoruz. Basamak bana güvenli gelmiyor, Allah korusun mermerde kayar kafa göz dağılır diye korkuyorum 🫠 benim oğlan da üstünde ıslak sevmez. Çişini yanlışla küloduna yapınca mutlaka o külodu çıkartır. Dene bi kere bakalım
Aynen basamaktan çıkmış 🤣 bizim oğlan seviyor öyle işleri . Basamak koymasam bu sefer klozete tırmanıyor ağzı kapalıyken tabi🤣

X