2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Bumu

Eklentiler

• Screenshot_20231101_231018_Trendyol.jpg
    Screenshot_20231101_231018_Trendyol.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 47
Çok geçmiş olsun, kimi duysam hasta bu aralar zaten. Aylardır girmiyodum herkes ne yapıyor bi bakayım dedim :)

Çok zor olmuyo aslında umumi tuvaletlerde hallediyoruz şipşak :) Ben Tuvalet İletişimi uyguluyordum doğduğundan beri 2. Ay itibariyle de yıkanabilir beze geçmiştik 16 aylıkken tamamen bıraktı bezi haber vermeye başladı 🙏
Sagol canim. Hastalık sıra bana geldi. Eylul den beri kurtulamadık sürekli ailede dönüyor.

An itibari ile bizim kiz da bez taktirmadi. Bez takmak istedim kaçtı gitti. İstemiyorum dedi.
Bakalım kaç kez altına yapacak.

Yazmıyordum gruba çoktandır. Neler yapıyorsunuz, ne var ne yok?

benim oğlan ateşli havale geçirdi. Çok şükür bir şeyi yok ama ömrümden ömür gitti. Onu hastane hastane koştururken ben çarptırdım, 1 haftadır iyileşemiyorum.

benim oğlan ateşli havale geçirdi. Çok şükür bir şeyi yok ama ömrümden ömür gitti. Onu hastane hastane koştururken ben çarptırdım, 1 haftadır iyileşemiyorum.
Ya cok gecmis olsun canim. Cok korkarım havaleden sükür ki bir sey olmamış. Rabbim korusun kuzuları.

Ya cok gecmis olsun canim. Cok korkarım havaleden sükür ki bir sey olmamış. Rabbim korusun kuzuları.
Teşekkürler canım. Ben de çok korkardım, korktuğum başıma geldi. Yani kötünün iyisi diyeyim, Allahtan kucağımda geçirdi de hemen müdahale edebildik.

Teşekkürler canım. Ben de çok korkardım, korktuğum başıma geldi. Yani kötünün iyisi diyeyim, Allahtan kucağımda geçirdi de hemen müdahale edebildik.
Tabi uykuda olsanız Allah muhafaza hamdolsun bununla atlatmissiniz

Hanımlar merhaba . Uzun zamandır kimse bir şey yazmadı buraya umarım hepiniz iyisinizdir . Hayat nasıl gidiyor? Bebişler neler yapiyor ?

Hanımlar merhaba . Uzun zamandır kimse bir şey yazmadı buraya umarım hepiniz iyisinizdir . Hayat nasıl gidiyor? Bebişler neler yapiyor ?
merhaba canım. Ben dün ameliyat oldum kadın hastalıklarından, yarın çıkıcam kısmetse. Oğlandan ayrıyım 2 gündür, çok özledim 🥹 ama daha 1 hafta kadar ayaklanmayacağım o yüzden oğlan annemde kalabilir. Süreç zorluyor ama En zoru bu ayrılık 🥲 onun haricinde iyiyiz. Oğlan yine ateşlendi hafta başında ama çok şükür kazasız belasız atlattık. Sen nasılsın, bebito nasıl?

merhaba canım. Ben dün ameliyat oldum kadın hastalıklarından, yarın çıkıcam kısmetse. Oğlandan ayrıyım 2 gündür, çok özledim 🥹 ama daha 1 hafta kadar ayaklanmayacağım o yüzden oğlan annemde kalabilir. Süreç zorluyor ama En zoru bu ayrılık 🥲 onun haricinde iyiyiz. Oğlan yine ateşlendi hafta başında ama çok şükür kazasız belasız atlattık. Sen nasılsın, bebito nasıl?
Aaa geçmiş olsun canım. Bizim oĝlanda hastalandı bronşiolit olmuş . 1 haftadır ilaç kullanıyoruz. Onun dışında 2 yaş sendromlari başladı. Az önce oyuncağını bana verdi mesela sonrada oyuncağı verdi diye ağladı😅

Size de geçmiş olsun canım 🌸 Allah kolaylık versin 😅 bizde de giyinmemek için direnme başladı. Soyunurken ve giyinirken ağlıyor sürekli 🫠
Aaa geçmiş olsun canım. Bizim oĝlanda hastalandı bronşiolit olmuş . 1 haftadır ilaç kullanıyoruz. Onun dışında 2 yaş sendromlari başladı. Az önce oyuncağını bana verdi mesela sonrada oyuncağı verdi diye ağladı😅

alsem alsem canım hem bebişko hemde senin için geçmiş olsun. Bende girmiyodum hayadır ama zaten 1 sayfa yazı birikmiş hemen okudum. Bebişler büyüdükçe burdaki aktiflik iyice azaldı koşturmalardan😂 bizim de herşey aynı. Yemek yememe, uyumama devam. Artık kabullenme geldi. Onun dışında sendromlar bizde de mevcut Bahadır. Herşeye ağlama hali. Giyinmek istememek. Bi de sürekli Herşeye istemiyooooom diyo😂

Oo 🤩 masallah 👏👏👏 ben parkta portatif lazimlik kullanan bi anne gormustum, icine poset koyup yaptirmisti. O yola girince caresi bulunuyordur mutlaka.
Bade sevmedi onu maalesef poşetten hoşlanmadı umumi tuvaletlerden devam biz 😂
Kızlar suluk tavsiyesi istiyorum. Damlatmayan. Yeni bi bebek cantası aldım suluk gözü yok. Onun icin yan yatsada damlatmayan birsey lazım
Baby plus on çelik aylığı hiç damlatmıyor koku da sıfır çelik olduğu için.

Çok çok geçmiş olsun büyük bir korku yaşamışsın 🥺
Hanımlar merhaba . Uzun zamandır kimse bir şey yazmadı buraya umarım hepniz iyisinizdir . Hayat nasıl gidiyor? Bebişler neler yapiyor ?
Ben de epeydir girmiyodum herkes neler yapıyor merak ettim bi bakayım dedim. Çalışmaya başladınız mı? Ben iş arayışı dayım bu ara ama ya hep evden ya da haftada birkaç gün gitmeli bakıyorum.
Çok geçmiş olsun 🙏

Sagol canim. Hastalık sıra bana geldi. Eylul den beri kurtulamadık sürekli ailede dönüyor.

An itibari ile bizim kiz da bez taktirmadi. Bez takmak istedim kaçtı gitti. İstemiyorum dedi.
Bakalım kaç kez altına yapacak.
Ay alıntılamamışım 🙈 başlarda kazalar çok normal yeter ki farkında olsun kendi istesin herhangi bir zorlama olmadığı müddetçe kolay alışır fazla ısrar edilince inat ediyorlar malum 🙈

Ben de epeydir girmiyodum herkes neler yapıyor merak ettim bi bakayım dedim. Çalışmaya başladınız mı? Ben iş arayışı dayım bu ara ama ya hep evden ya da haftada birkaç gün gitmeli bakıyorum.

Çok geçmiş olsun 🙏
Teşekkür ederim 🙏🏻

Çok geçmiş olsun 🙏
Ben 6 aylık olduğundan beri çalışıyorum canım ama yarım gün gidiyorum

Ben 6 aylık olduğundan beri çalışıyorum canım ama yarım gün gidiyorum
Ne güzel ya. Hangi iş kız o öyle yarım gün hala 🥲
ben 2 aylıktan beri çalışıyorum. İlk 6 ay yani oğlan 8 aylık olana kadar yarım gün çalıştım, 15 aylık olana kadar da 1.5 saat az gittim. bu hazirandan beri normal 8-5 çalışıyorum. 🫠

X