2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Bizim yavru da hâlâ inatla bana baba diyor. Oysa ki anne demesini biliyor. Onun disinda bazi kelimeleri söylüyor. Basit olan iki kelimerlerde var. Altina yapinca da söylüyor. Bir iki kez tuvalete yapti. Sanirim biraz uğraşırsam bu işi kolay cözeriz.
Hafta da bir oyun grubu denedik ama pek ilgili degil. Daha cok dışarıda olmak istiyor. Kreşe 3 yas düsünüyorum.
Belki 2 bucuk ta olabilir duruma göre bakacagim.
Gecen haftan biz de hastaydik. O zaman meme ye iyice sarmisti. Benim icin uyudugu ve yemek yedigi sürece meme emmesinde sıkıntı görmüyorum.
Keyifini cikariyoruz.
Iki yaşında meme yi birakirmiyiz buna kendimi suan hic hazir görmüyorum acikcasi.
Birdaha bu duyguyu yaşayamyacagimi bildiğim icin sanirim.
Benim oglanda öyle küçükken anne baba dilinden düşmezdi şimdi işi düştü mü anne baba der 😅 bu huyuna sinir oluyorum . Konuşma konusunda da biz üzerine düştükçe o kendini geri plana çekiyor. Her şey onun keyfine göre olacak bakalım bu huyunu nasıl dizginleyeceğiz

Benim oglanda öyle küçükken anne baba dilinden düşmezdi şimdi işi düştü mü anne baba der 😅 bu huyuna sinir oluyorum . Konuşma konusunda da biz üzerine düştükçe o kendini geri plana çekiyor. Her şey onun keyfine göre olacak bakalım bu huyunu nasıl dizginleyeceğiz
Ben bu konusma işini pek takmiyorum.
Büyük kizimda nerdeyse iki bucuk yaşın da konustu.
Hepsini kayt etmis. Bir anda konusmaya basladi.
Hatta konusamadigi zamanlari bile anlatiyordu.

Merhabalar, ne yazikki bir kaç gün klimada yatmamiz gerekti ve burnu aşırı kurudu kızımın. Şimdi serum yapıyorum temizliyorum ancak dolu değil kuru olunca hicbir faydası olmuyor sanki. Yastığına cold mix damlattim ama o da tamamen kesmedi. Öneriniz var mı? Yoksa direk hastaneye gideceğim artık. Emerken bile durup ağızdan nefes alıp verip öyle emiyor kıyamam

Benim oğlan da 1 aydır hasta nerdeyse. 3 hafta önce hastaydı. antibiyotik, grip ilacı, hava, okyanus suyu ile atlatmıştı. Aspiratörle çekmiştim bol bol. iyileşti, 1 hafta normal gezdi derken 1 hafta önce yine hastalandı. yine antibiyotik, grip ilacı verdi doktor. 1 ayda 2 şişe antibiyotik bitirdi yavrum ama bu sefer iyileşmedi. kulağında iltihap var dedi doktor. Salı gününe KBB için randevu aldım. yarın arayıp soracağım bakalım bebeklere bakıyor mu doktor, ona göre gideceğiz. çocuk doktoru İle çözemedik bu sefer. Çok üzülüyorum nefes alamıyor hiç.

Benim oğlan da 1 aydır hasta nerdeyse. 3 hafta önce hastaydı. antibiyotik, grip ilacı, hava, okyanus suyu ile atlatmıştı. Aspiratörle çekmiştim bol bol. iyileşti, 1 hafta normal gezdi derken 1 hafta önce yine hastalandı. yine antibiyotik, grip ilacı verdi doktor. 1 ayda 2 şişe antibiyotik bitirdi yavrum ama bu sefer iyileşmedi. kulağında iltihap var dedi doktor. Salı gününe KBB için randevu aldım. yarın arayıp soracağım bakalım bebeklere bakıyor mu doktor, ona göre gideceğiz. çocuk doktoru İle çözemedik bu sefer. Çok üzülüyorum nefes alamıyor hiç.
Çocuk acile gittik artık, sadece yatarken veya emerken var işte bizde de. Bademcikleri dedi. Antibiyotik yazdı verdim mecbur, nasıl sesli uyumak bu Allah'ım kıyamam hiç durmuyor genzi burnu.
Çocuklar hasta olmasın, rabbim herkese şafi ismiyle şifa versin 🙏

Çocuk acile gittik artık, sadece yatarken veya emerken var işte bizde de. Bademcikleri dedi. Antibiyotik yazdı verdim mecbur, nasıl sesli uyumak bu Allah'ım kıyamam hiç durmuyor genzi burnu.
Çocuklar hasta olmasın, rabbim herkese şafi ismiyle şifa versin 🙏
Amin 🤲🏻 Ben de çok üzüldüm bu akşam. hiç nefes alamıyor kıyamam 😕 bu akşam kaç kez kalkıcaz bakalım

Amin 🤲🏻 Ben de çok üzüldüm bu akşam. hiç nefes alamıyor kıyamam 😕 bu akşam kaç kez kalkıcaz bakalım
Kizlar cok gecmis olsun. Biz de iki hafta önce atesliydik. Burun akintisi tam gecmemisti. Bugun yine ateslendi. Salya sümükler. Yesil yesil akiyor.

Kizlar cok gecmis olsun. Biz de iki hafta önce atesliydik. Burun akintisi tam gecmemisti. Bugun yine ateslendi. Salya sümükler. Yesil yesil akiyor.
Akması öyle iyi ki, ne güzel atıyor vücut. Bizdeki tam tersi asla geçmiyor bu kuruluk napsam olmadı, inşallah toparlariz hemen. Geçmiş olsun kuzum

Size de geçmiş olsun 😕 biz bugün KB’ye gittik artık normal KBB. verilen antibiyotikler yetersiz verilmiş dedi. Antibiyotik, alerji şurubu ve burun spreyi verdi. inşallah 1 haftada geçer bu sefer. 18’inde kontrole çağırdı.

Size de geçmiş olsun 😕 biz bugün KB’ye gittik artık normal KBB. verilen antibiyotikler yetersiz verilmiş dedi. Antibiyotik, alerji şurubu ve burun spreyi verdi. inşallah 1 haftada geçer bu sefer. 18’inde kontrole çağırdı.
Insallah siz de hemen
iyilesirsiniz.
Biz doktora gitmedik daha.

Sizede cok gecmis olsun.
Doktora gittiniz mi
Evet çocuk doktoru sonra KBB ye gittik. Antibiyotik verdi zaten serum fizyolojik yapıyordum ama deniz sulu bir sprey daha verdi. İnşallah toparlanacak emerken bile ağızdan nefes alıp öyle devam ediyor emmeye😔 hastalığın her türlüsü kötü,hele ki çocuklar olunca. Herkese şifalar diliyorum kızlar ❤️

Kızlar merhabalar, ben hamileyim 🙈❤️
İki günde bir beta bakildi pzt vajinal muayene kese görebiliriz diye konuştuk doktorcumla. İnşallah sağlıkla ilerler, kavuşuruz.
Henüz aileye söylemedik kalp atışını bekleyelim dedik ama size söyleyeyim dedim içinde tutması çok zor 🤭😂
Çok sevindim 🌸 hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun 🤲🏻🌺

İki günde bir beta bakildi pzt vajinal muayene kese görebiliriz diye konuştuk doktorcumla. İnşallah sağlıkla ilerler, kavuşuruz.
Henüz aileye söylemedik kalp atışını bekleyelim dedik ama size söyleyeyim dedim içinde tutması çok zor 🤭😂
Hayırlı olsun canım hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza alın inşallah🥰

Saglikla kucağınıza alin inşallah. Cok sevindim.
Kardes için tam zamanı bence.

Hayırlı olsun kuzum sanırım ki planlı istediğin bi gebelikti çok sevindim😍😍 sanki 2 çocuğun vardı bu 3 olacak doğru mu hatırladım

Hayırlı olsun canım hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza alın inşallah🥰

Saglikla kucağınıza alin inşallah. Cok sevindim.
Kardes için tam zamanı bence.

Hayırlı olsun kuzum sanırım ki planlı istediğin bi gebelikti çok sevindim😍😍 sanki 2 çocuğun vardı bu 3 olacak doğru mu hatırladım
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun kızlar💜 hayır kuzum nasip olursa bu ikinci olacak 🙏

X