2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Ay yok ondan değilde günler çok yoğun geçiyor diyelim. Biz diş çıkarma dönemindeyiz 2 haftadır tüm düzenimiz değişti. Yemek yemeyi reddediyor sürekli emmek istiyor ne olacak bu işin sonu bilmiyorum .

Bizde salyalandık yeniden arka disleri kabarmis onlar cikcak sanırım . Günler cabuk geciyor uyutuncada is yapiyorum.

Kizlar nerelerdesiniz. Ses seda kesildi.
Seçimin şokunu atlatamadıniz sanirim
Dur bakLim daha bitmedi neler olucak bende kaç gündür girip bakıyorum yazan yok. Dün sakin bigundu ama bugun popom yerinden çıkacaktı resmen afedersin yaa vala oldum dışarı zor artık kendimizi

Günde iki kere parka cikmalarimiz başladı havalar geç kararinca evde durulmuyor hiç. En azından dışarda ilgisini çeken illa bişey bulunuyor da zaman geçiyor.
Yemek yemeler aynı yumurta et balık tavuk aşırı mesafeli ama patates kızartması ver nasıl yer ahh ah
Salyalar çoğaldı ama ağzı da dolu dolu süreli konuşmak tekrar istiyor.
Hala yürümüyor kendi başına. Tek elini tutup geziyoruz ama hala azcik korkak parkta soran oluyor 13 ay bitti diyorum kendime inanamıyorum zaman çok hızlısın

Bizimki bi ara patates kızartması bile yemiyodu bigun iyiyse bigun falso bizde. Şimdi 2 gündür de erken 6 da uyaniýo. Sonra çok uykusu geliyo 8.30 gibi geri yatiyo. Sonra öğleden sonra bidaha uyuyo. Normalde bayadır tek uyku yapıyodu bu da yeni huyumuz neyse o sabah uykusunda ben bi sakince kahve falan içiyorum ama iyi geliyo bana ne yalan soliyim gecenin yorgunluğunu atıyorum

biz hala iki uykudan devam teke düşüremedim çünkü kızım çok erken kalkıyor max 7, hatta iki gün önce 5 te kalktı... akşam kaçta yatarsa yatsın sabah erken kalkıyor gece uykusu uzamadığı için açığı gündüzleri iki kez uyuyarak kapatıyor bakalım haziranda bir hafta izin aldım o hafta şu uykusuna bi ayar çekmeye çalışıcam artık 15 aylık olacak tek uyku düzenine alışması lazım

Bizimki de erken kalkıyo valahi ama uyumak ne kendisi pek sevmez aynen gece kaçta yatarsa yatsın sabah aynı saatte kalkıyo. Geç yattım azıcık geç yatıyım yok. O yüzden ne kadar erken yatsa o kadar iyi bende kendimw vakit ayırıyorum. Bu ara genelde 6.45 gibi uyanıyo sabah. 12-1 arası da öğle uykusuna yatıyo. Ortalama 1.30 saat öğle uykusu ve sonra tam gaz akşam uykusuna kadar devamkeee bi ara yine tek uyku yapıyodu ama 2-2.30 saat uyuyodu o iyidi de işte kısa sürdü

Akşama kadar nasıl dayanıyo bebeleriniz valla maşallah bizimki beşiğe koyunca vıyy diye gidiyo

Benim kıza kalsa öğlen uykusuda yapmayacak.
Akşam 7 sabah 7 yetecek ona.
Canim sizin akşam uykuları çok uzun değil mi ya bence o yüzden öğlen uyumak istemiyor . Bizim oğlan aksam 9 da yatar sabah 7 gibi kalkar . Ona kalsa 6 da bile kalkarda ben yatakta tekrar uyutuyorum

Bu uykuya çocuklar biyüyünceye kadar çözüm yok galşba:))) bizim de erken kalkarsa 2 uyku, 8 gibi kalkarsa tek uyku oluyor.. haala tam düzen olamadı öalesef

Canim sizin akşam uykuları çok uzun değil mi ya bence o yüzden öğlen uyumak istemiyor . Bizim oğlan aksam 9 da yatar sabah 7 gibi kalkar . Ona kalsa 6 da bile kalkarda ben yatakta tekrar uyutuyorum
Ben almanya da yaşıyorum burada genelde cocuklar 7-8 gibi uyuyor. Sabahta 6-7 gibi kalkıyorlar. Öğlen uykusu da bir saat anca.
Toplam maksimum uyku saati 13 saat gibi.
Bence çok değil. Büyük kızım daha uzun Öğlen uykusu yapiyordu.
Gerçi genelde erken yatıp erken kalkan bir halk.
Tabi istisnalar mutlaka vardır.
Hayat burada erken başlıyor. Yukarıda ki komşularım sabah 4 30 gibi evden çıkıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…