2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
2 gün sonra kan sonucunu tekrarlıyalım dedi,sağlıklımı sağlıksızmI görelim dedi ,ama ağrı için falan tutunması için falan hiç ilaç yazmadı
Sen kendinde progestan alabilirsin canım eczane den parayla korkuyosan ben ilk 5 haftalık tamamlanana kadar içtim önce kimyasalım var diye 105 lira
Süper evet senin burun kanaman meşhur kuzum

Evet akıntı geçen ay bendede o akıntı belli etmişti bana yanilmamistim... İnshaAllah bakalım bu ay yine değişiklikler var bakalim
İnsallah en kısa zaman da yüzün gülsün canım umarım olmustur hissediyosundur

Şuan benim 32 beta yarın tekrar kan ile bakılcak kimyasal mı değilmi diye
bende baktırıcam canım yarın . kimyasal mi değil mi diye bakalım. umarım çok güzel haberler ile geliriz
Yok çıkmadı canım ya 3 saat oldu bekliyorum
Canım sonuc çıktı mı
Anladım tatlım alerjik bünyen.
evet tatlım. :) hemen kabarıp kaşınıyorum bakalım ne yapacağız

Sen kendinde progestan alabilirsin canım eczane den parayla korkuyosan ben ilk 5 haftalık tamamlanana kadar içtim önce kimyasalım var diye 105 lira
Canım bunu kafana göre içebiliyomuyuz benimde kmyasal gebeliğim oldu 2 kere . bende alıp içeyim yarın doktora danısıp

Canım bunu kafana göre içebiliyomuyuz benimde kmyasal gebeliğim oldu 2 kere . bende alıp içeyim yarın doktora danısıp
Bana kendi doktorum oglumda demişti korkuyosan içebilirsin diye oglum da da kalp atışı duyana kadar içtim ben oglumdan önce de bir kimyasalım vardı dersen zaten ya yazar yada al der sakıncası yok

Bana kendi doktorum oglumda demişti korkuyosan içebilirsin diye oglum da da kalp atışı duyana kadar içtim ben oglumdan önce de bir kimyasalım vardı dersen zaten ya yazar yada al der sakıncası yok

Zaten bebek tutunsun ye veriyolar kanaması olanlara veriyolar oyle bi ilaç

sağol canım yarın sabah doktora söyleyeceğim çok teşekkğrederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…