2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kuzum ben kimseye soylemedimmm annemlerin bile haberi yok bir esim bi doktorum bi de siz biliyorsunuz keseyi görene kadar yok söylemicem mümkünse diğer akrabalar hic duymasın onlardan doğana kadar bile saklayabilirim
Ay benim ki duyuldu ufaktan bi pişman oldum ama her namazda ve uyumadan önce sürekli okuyup üflüyorum

Ay benim ki duyuldu ufaktan bi pişman oldum ama her namazda ve uyumadan önce sürekli okuyup üflüyorum
Allah a emanet yavrularımız korkma sen bir şey olmaz Allahın izniyle ilk sanirim senin ondan heyecanla söylüyor insan anlıyorum seni benim ilk bebeğim olacak ama ilk gebeligim değil geçen sene ben de öyle pat diye soylemistim tövbeliyim simdi söyleyemiyorum

Ayyy pişman oldum ya cidden zaten ben gidip kimseye hamileyim demedim o buna söyledi diğeri ötekine öyle öyle yayıldı

Kızlar kanda öğrendikten sonra kadın doğuma ne zaman gittinşz yada gidiceksiniz???
kese genelde 5. 6. haftalarda oluşuyor ben 6. haftanın içinde gitmeyi düşünüyorum canım hem keseyi görmek hem nasip olursa kalp atışını da duymak için ama herkesin farklı olabilir tabi son adet tarihinin ilk gününden hesaplayıp 5 haftayı doldurunca gidebilirsin :)

Kalp atışları ne zaman duyuluyor

Teşekkür ederim

kuzu benimki geç döllenme zaten hcg 27 çok düşük nolur nolmaz diye eşime dahi söyleyemedim birşey olur üzüntüden kahrolur
İkinci kann degerini verdiğinizde inşallah değer hakkıyla yükselmiş olur bu forumda okumuştum birinin sonradan çok güzel yükselmişti değeri inşallah sizin de öyle olur

İkinci kann degerini verdiğinizde inşallah değer hakkıyla yükselmiş olur bu forumda okumuştum birinin sonradan çok güzel yükselmişti değeri inşallah sizin de öyle olur
sanırım okuduğın ben olabilirim bat günü kan verdim 1.2 çıktı 4 gün sonra 27.24 çıktı Cuma tekrar vermeye gideceğim inşallah sağlıkla artıyordur, Satım 30 Ocak ama o kadar geç döllenmiş ki 18 Şubatta yani 3 haftalık falanız herhalde hcg değerine göre

Kızlar hepiniz folik asit hepimiz başlamışızdır, bunun yanında doktor size hangi vitamin veya ilaçları yazdı? Düşük önlenmesi için herkes progesteron kullanıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…