2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amaann alırsinızz yaaa bizim zamanımız olmuyo diye siniden ettik eşim yardımi olmadan ben tek yetiştiremezdim tatilide yok pek
Sende iyice dinlenmis oluyorsun sezaryeni atlattınmı bebişine çok rahat bakarsın
Annende gelmiş hemen 🤩

Arkadaştan alacağım yatağı ama gidip almak nasip olmadı. Aynen kendimi toplamış olacağım daha güzel bakarım belisime 😍

Off miniciktir şimdi elleri ayakları 😍 aman iyi olsun da kavuşursunuz tez zamanda🥰

Son aylar mı güzel mi👀😂😂

Valla doğumda zor süt durumları falan hepsi sor beybi ona bakarsan :) güzel de sen motive et kendini kocaman göbüşş çok gizzeelll. Bu arada 32. Haftada doğumla 5 kilom gitti. Siz tamamladığınız zaman doğduğunda daha fazla gidecek sevindirik bir durum daha:)

Merhaba kizlar kontrol vardi nst de bebede sanci cikti takipte ol dedi dr acilmam vs yok. Suanda 2500 grm olmus biraz tombik dogacak boym ksa oldgu. Icinn buyuk ihtimal sezeryan dedi. Boyuda 46. Cm minik baya büyümüş 😊 ama sabah bebgm toplandi kasildi cikmak istiyor umarm gününü tamamlar
Ama haftasına göre gayet uyumlu kilosu da boyu da.. benim boyum 1.50 kısa boyla doğumun ne alakası var Allah allah yaaa
Bu doktorlar da hepten şaşırdı valla sezeryana neyi sebep göstersek diye
Arada ben yaşıyordum. Nornalmiş sanırım olması canım
Ayyy gebeliğe dair tümmmmm sıkıntılar geçti mi canım? Umut ol bize
Bende ilk doğuruyor gibi valla o kadar unutmuşum ki her şeyi. Hiç bir şey geçmeyecek gibi geliyor 😃
Kızlar benim kayınbabam yoğun bakımda durumu çok ağır ve bebeğimize kendisinin ismini vermiştik. Dua ederseniz sevinirim 😪
Canım Rabbim hayırlı şifalar versin ederiz tabii

Hadi ya ciddi misin 🙊 oyy bn almıştım yenilenmiş paket fln dediler hatta.
Sıkıntı görürsen su ile ıslatıp kullanırsın canım.
😅bnde bu ara gece kalkıp elma yiom . İlkinde yeşil elmayla yaşamıştım şimdi de kırmızı elma 😅gece gündüz her an deli gibi yiom 🤣
Ohhh afiyet olsun.Elma iyidir kız sağlıklı kilo yapmaz en azından:) Benimkiler boş kalori😣
Benim aynı, yatışa devam, bazı günler yoğunlaşıyor kasılmalar, bazı günler daha rahat oluyor, dün baktılar kilolarına ama pozisyonları çok uygun değildi😕 hatalı olma ihtimali varmış o nedenle, 2 kg civarındalarmış 🤗
Maşallah maşallah.Biraz daha beklesin minnoş kızlar inşallah sıkıntısız çıkatsınız hastaneden hep birlikte 🤗
Ya ciddimisin çok özür dilerim canım benim. Dikişlerim ağrıyor kuzum ama bugün 3. Gün biraz daha hafifliyor. Bebişim belirli kiloya ulaşınca verecekler canım. Sizinde az kaldı direnin :)
1 hafta sürüyor ağrısı kuzum ağrı kesici alıyormusun?Ay sağlığı yerinde olsun da varsın bir tek kilo sıkıntısı olsun şu an bitanem.Hiç mi giremiyosun yanına bebişin?Özel hast. annenin bebeğin yanına günlük yarım saat girmesine müsaade ediyorlardı önceden.

Merhaba kizlar kontrol vardi nst de bebede sanci cikti takipte ol dedi dr acilmam vs yok. Suanda 2500 grm olmus biraz tombik dogacak boym ksa oldgu. Icinn buyuk ihtimal sezeryan dedi. Boyuda 46. Cm minik baya büyümüş 😊 ama sabah bebgm toplandi kasildi cikmak istiyor umarm gününü tamamlar
Az daha sabretsin kuzucuk 🤗 sancı çok muymuş acaba?

Aynı canım 1 hafta-10 güne anca toparlamış

Ayy yemekten sonra hele hiç nefes alamıyorum

Benim ne tarafa yatsam kalksam aynı niye acaba
Ayyy bende de var o kuzu ya yemeği az yiyorum o yüzden. Gece de oturarak uyuyorum nefes alamıyorum.Işte bu döneme girmiş isek artık bir doğsa da kucağıma alsaydım moduna bürünüyor insan😂

Valla doğumda zor süt durumları falan hepsi sor beybi ona bakarsan :) güzel de sen motive et kendini kocaman göbüşş çok gizzeelll. Bu arada 32. Haftada doğumla 5 kilom gitti. Siz tamamladığınız zaman doğduğunda daha fazla gidecek sevindirik bir durum daha:)
Gerçekten her şey zor Allah güç veriyor bi şekilde 🥲 ooo hadi inşallah veririz bizde

Ama haftasına göre gayet uyumlu kilosu da boyu da.. benim boyum 1.50 kısa boyla doğumun ne alakası var Allah allah yaaa
Bu doktorlar da hepten şaşırdı valla sezeryana neyi sebep göstersek diye

Ayyy gebeliğe dair tümmmmm sıkıntılar geçti mi canım? Umut ol bize
Bende ilk doğuruyor gibi valla o kadar unutmuşum ki her şeyi. Hiç bir şey geçmeyecek gibi geliyor 😃

Canım Rabbim hayırlı şifalar versin ederiz tabii
Evet ya benim kuzen var baya kısa 150 vardır yoktur 2 sini normal sonuncuyu sezeryanla doğurdu. Ama kiloları fazla değildi çocukların etkisi var mı bilemem

X