2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ama haftasına göre gayet uyumlu kilosu da boyu da.. benim boyum 1.50 kısa boyla doğumun ne alakası var Allah allah yaaa
Bu doktorlar da hepten şaşırdı valla sezeryana neyi sebep göstersek diye

Ayyy gebeliğe dair tümmmmm sıkıntılar geçti mi canım? Umut ol bize
Bende ilk doğuruyor gibi valla o kadar unutmuşum ki her şeyi. Hiç bir şey geçmeyecek gibi geliyor 😃

Canım Rabbim hayırlı şifalar versin ederiz tabii

Geçti hemen bişi kalmadı mutlu olabilirsiniz 😂

Sıkıntı görürsen su ile ıslatıp kullanırsın canım.

Ohhh afiyet olsun.Elma iyidir kız sağlıklı kilo yapmaz en azından:) Benimkiler boş kalori😣
Maşallah maşallah.Biraz daha beklesin minnoş kızlar inşallah sıkıntısız çıkatsınız hastaneden hep birlikte 🤗
1 hafta sürüyor ağrısı kuzum ağrı kesici alıyormusun?Ay sağlığı yerinde olsun da varsın bir tek kilo sıkıntısı olsun şu an bitanem.Hiç mi giremiyosun yanına bebişin?Özel hast. annenin bebeğin yanına günlük yarım saat girmesine müsaade ediyorlardı önceden.

Her gün alıyorum paroldan canım o biraz rahatlatıyor. Orası öyle tabi iyi olsunda kilo almasını da bekleriz minikin:) hergün yarım saat görebiliyorum neyse ki, tıp fak. minik 😊

Ama haftasına göre gayet uyumlu kilosu da boyu da.. benim boyum 1.50 kısa boyla doğumun ne alakası var Allah allah yaaa
Bu doktorlar da hepten şaşırdı valla sezeryana neyi sebep göstersek diye

bnmde oyle bir buck boyum kuuzm normal dogum oneriyor aslnda sezeryan isteyen bi dr degl ama iki hafta sonra tekrar istedi bebekte sanci cikti ona istinaden dedi. Takipte kl sancilar cogalirsa gel dedi

anamm bukadarı ne düsünüyorsunuz gelirse gelirr artırıcılar kiminede yaramaz yani 😌
öyle deme canım ya tabi sütün artması için bol bol emzirme ve su herşeyden önemli ama kalitesi için de takviyede şart bence. tabi ben biraz tez canlı olduğum için herşey hazır da dursun istiyorum 🤣

öyle deme canım ya tabi sütün artması için bol bol emzirme ve su herşeyden önemli ama kalitesi için de takviyede şart bence. tabi ben biraz tez canlı olduğum için herşey hazır da dursun istiyorum 🤣
Hahaha nasıl istiyorsan canım benimm süt tabi cok onemli ama bukadar takmamak gerek akışına bırakmak lazım strest bile etkiler

Evet ya benim kuzen var baya kısa 150 vardır yoktur 2 sini normal sonuncuyu sezeryanla doğurdu. Ama kiloları fazla değildi çocukların etkisi var mı bilemem
Sanirim bebekteki sanciya gore oyle dedi acilma yok rahim agzi uzunliguda kisa degildi iyi dedi ama bebe icerde sancilaninca takipte kal yogunlasirsa gel ona gore planlariz dedi.

Ben şahsen bişeyler yeyim süt olsun yerine takviye düşünüyorum emer de sütüm olursa😂

X