2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben evlendikten 2.5 ay sonra hamile kaldım
Eşimin iş yeri ve annemin evinin arası 100 metre anca
Hamilelikte zor geçince çok sık annemde kalmak zorunda kaldık
Beni evde yalnız bırakamadılar
Benim için pek fark olmadı yani
Zaten kendi evimdi

Annemde yalnız yaşıyor zaten
Eşimlede çok iyi anlaştıkları için problem yaşamıyoruz çok şükür

Doğumdan sonrada kırkım çıkına kadarda annemde kalacağız
Ben kendi evimde kalmak istedim
Ama annem ve eşimin kararıyla orada kalacağız 😂
Aaa iyi ozamann kuzu olsunn rahat bakarsın geçinirsinn 🤩

Çok çok geçmiş olsun canım benim hemencecik iyileşir inşallah 💐
Amin amin Allah razı olsun canım benim 🌹
Kuzum çok geçmiş olsun o ne olaki 🤯
Ay valla çok zormuş. Parmağımı kımıldatamıyorum aynı kırık gibi bi şey 😢
Geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canım
Rahat bir karakter demekki sen hamilelikte boşver canını sıkma kendini de yorma doğumdan sonra bağır çağır,ben de öyle yapcam 😅
Hemde ne rahat 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Yeni doğan için en iyisi o pompalar diyorlar canım bende bir tane alacağım, 6 aydan sonrada aspiratör kullanabilirmişiz öyle yazıyor nette. Tabi sınırlı bir şekildeymiş yine. Listeme ekliyorum senin pompalardan😊

Tuzu kesmek, bol su ve çok yorulmamak bolca dinlenmek sanırım. Ben sık sık uzanmaya çalışıyorum ayaklarımı dinlendiriyorum henüz şişme yaşamadım

Geçmiş olsun canımm, seninde elini kullanmaman zorlamaman lazım iyileşene kadar. Sargıda mı elin?😞
Sargı değil kuzum atelli eldiven verdi doktor
Evet hiç kullanmamam lazım ama yoruldum yani.. inan her şeyden çok yoruldum😔
Kızlar günaydın sizinle sohbet etmeyi özledim ya :) yazanlara soranlara cevap veremediğim herkesten de Allah razı olsun. Ben dün eve geldim. Annemde adanadan geldi 🙂 hastaneden çıkmadan önce kızımı görmeye gittim minnacık bişi vücudu hala kırmızı tabi. Yüzüstü yatırmışlar gözünü kapamışlar yüzünü göremedim maalesef. Ama iyi görünüyordu 🙏 bende kan uyuşmazlığı olduğu için bebek pozitifti onun tedavisi yapılıyor şimdi. Sizde durumlar nedir iyice ağırlaştınız tabi. Son ayların o güzel hallerini yaşayamadım siz bol bol yaşayın kızlar :)
Canım hoşgeldin bizde seni özledik
Hep güzel haberlerle gel 💕
Benim aynı, yatışa devam, bazı günler yoğunlaşıyor kasılmalar, bazı günler daha rahat oluyor, dün baktılar kilolarına ama pozisyonları çok uygun değildi😕 hatalı olma ihtimali varmış o nedenle, 2 kg civarındalarmış 🤗
Oyyy maşallah canım benim 2 kg civarı oldularsa harika🤩🤩🤩
Güüunnnaaaayyyyddddddııııınnnnnnn :KK49:
Tünaaaayyyydınnnnnnn💗💗💗

Amin amin Allah razı olsun canım benim 🌹

Ay valla çok zormuş. Parmağımı kımıldatamıyorum aynı kırık gibi bi şey 😢

Teşekkür ederim canım

Hemde ne rahat 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Sargı değil kuzum atelli eldiven verdi doktor
Evet hiç kullanmamam lazım ama yoruldum yani.. inan her şeyden çok yoruldum😔

Canım hoşgeldin bizde seni özledik
Hep güzel haberlerle gel 💕

Oyyy maşallah canım benim 2 kg civarı oldularsa harika🤩🤩🤩

Tünaaaayyyydınnnnnnn💗💗💗
Bugün nasılsın aşkom

Kızlar size bı soru
Bebişin kıyafetlerini yıkayanlara😅
Bu kıyafetler de çok az da olsa deterjan kokusu kaldı ,bebisi rahatsız eder mi acaba?
Sizinkiler 0 koku mu ,tekrar yikasam mi diye düşündüm ama hepsi Utulendi ne dersiniz?
Benimkinde 0 koku. Hani yağmur sonrası toprak kokusu bi cezbedici gelir ya aynı onun gibi bi kokusu var yiyesim geliyor demirim düşük heralde😂😂😂 ben olsam yıkamam bi daha şahsen

Az önce bebeği büyüyüp ihtiyacı kalmamış birinden ana kucağı aldık
Para falanda istemedi
Allah razı olsun
Bir eksikten daha kurtulduk :KK73:

Eşim bugün getirecek
Yıkayıp temizleyip annemin evinde kullanacağız :KK9:

Kendimi ikiz çocuğum varmış gibi hissediyorum
Hem bana hem annemin evine derken bir çok şeyi çifter çifter alıyoruz
Masraf ikiye katlanıyor 😬
Senin kız maşallah bereketli😍

Kızlar günaydın sizinle sohbet etmeyi özledim ya :) yazanlara soranlara cevap veremediğim herkesten de Allah razı olsun. Ben dün eve geldim. Annemde adanadan geldi 🙂 hastaneden çıkmadan önce kızımı görmeye gittim minnacık bişi vücudu hala kırmızı tabi. Yüzüstü yatırmışlar gözünü kapamışlar yüzünü göremedim maalesef. Ama iyi görünüyordu 🙏 bende kan uyuşmazlığı olduğu için bebek pozitifti onun tedavisi yapılıyor şimdi. Sizde durumlar nedir iyice ağırlaştınız tabi. Son ayların o güzel hallerini yaşayamadım siz bol bol yaşayın kızlar :)
Off miniciktir şimdi elleri ayakları 😍 aman iyi olsun da kavuşursunuz tez zamanda🥰

Son aylar mı güzel mi👀😂😂

Aynı canım 1 hafta-10 güne anca toparlamış

Ayy yemekten sonra hele hiç nefes alamıyorum

Benim ne tarafa yatsam kalksam aynı niye acaba
Bende yemekte öyleyimm😀
Merhaba kizlar kontrol vardi nst de bebede sanci cikti takipte ol dedi dr acilmam vs yok. Suanda 2500 grm olmus biraz tombik dogacak boym ksa oldgu. Icinn buyuk ihtimal sezeryan dedi. Boyuda 46. Cm minik baya büyümüş 😊 ama sabah bebgm toplandi kasildi cikmak istiyor umarm gününü tamamlar
Oohhh maşaallahh kuzum süperr vaktiyle gelsin inşaallahhh🤩

X