2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyy bende de var o kuzu ya yemeği az yiyorum o yüzden. Gece de oturarak uyuyorum nefes alamıyorum.Işte bu döneme girmiş isek artık bir doğsa da kucağıma alsaydım moduna bürünüyor insan😂
Mahvoldum valla
Meğer aldığımız nefes ne kıymetliymiş
He yav bayramdan sonra istediği zaman gelebilir benim hanfendi ben razıyım 😂
Evet ya benim kuzen var baya kısa 150 vardır yoktur 2 sini normal sonuncuyu sezeryanla doğurdu. Ama kiloları fazla değildi çocukların etkisi var mı bilemem
Bende anlamadım ama çokta inandırıcı gelmedi bana
Geçti hemen bişi kalmadı mutlu olabilirsiniz 😂
Mutlu ve umutlu 🤣🤣🤣
Her gün alıyorum paroldan canım o biraz rahatlatıyor. Orası öyle tabi iyi olsunda kilo almasını da bekleriz minikin:) hergün yarım saat görebiliyorum neyse ki, tıp fak. minik 😊
Kurban olsun teyzeleri minik prensese 🤩
Hiç kucağına alabildin mi kuzum kokusunu çekebildin mi içine
Sanirim bebekteki sanciya gore oyle dedi acilma yok rahim agzi uzunliguda kisa degildi iyi dedi ama bebe icerde sancilaninca takipte kal yogunlasirsa gel ona gore planlariz dedi.
Bebekteki sancı derken bebek sancı çekmez sizin doğum sancıları dimi?
Benim oldu bi kaç kere neden oluyo bilmiyorum ama
Gebeliğe bağlı normal kabul ediliyor ama benimki sanırım fazla😔
Bu da geçer ya hu

Mahvoldum valla
Meğer aldığımız nefes ne kıymetliymiş
He yav bayramdan sonra istediği zaman gelebilir benim hanfendi ben razıyım 😂

Bende anlamadım ama çokta inandırıcı gelmedi bana

Mutlu ve umutlu 🤣🤣🤣

Kurban olsun teyzeleri minik prensese 🤩
Hiç kucağına alabildin mi kuzum kokusunu çekebildin mi içine

Bebekteki sancı derken bebek sancı çekmez sizin doğum sancıları dimi?

Gebeliğe bağlı normal kabul ediliyor ama benimki sanırım fazla😔
Bu da geçer ya hu

Yok kuzum maalesef çok küçük olduğu için şuan vermiyorlar inş kısa zamanda verirler diye düşünüyorum

Ben en başından giyemedim:) artık çorabını ve ayakkabını eşin giydirecek tadını çıkar eheheh
Hahah geçen eşim kapının önünde ayakkabımı giydiriyodu, apartmana birisi girince bağlamadan apar topar ayağa kalktı sonra adam gidince tekrardan egilip bağladı 😂 yine pazarda dolaşırken de ayakkabımın bağcığı acıldı; bağcığım açıldı dedim, duymamiş gibi yaptı 😅 çekiniyo niyeyse "aa adama bak ne biçimm" diyecekler zannediyo heralde 🤡

Evett bebişimm arefe günunde istanbula gidicez ogün herşeyi tamamlıcaz eve gelcem yıkıcam koycam bavula bitmiş oluyor artıkk 🥰 bi hastane çıkışı kaldı 2 tane daha iç zıbin alcam
Annemde muslinlerim falan kaldı onlari alcam
Ben de iki gündür hala bebek çantası hazırlıyorum. Yıka, kurut, utule, katla, bavula koy derken hep bi eksik çıkıyor. Daha bebek cantasi bitecek de kendiminkine geçicem 😵‍💫

Ayyy sıcakk bastı bana bugünn

to-hot.gif

Kızlar günaydın sizinle sohbet etmeyi özledim ya :) yazanlara soranlara cevap veremediğim herkesten de Allah razı olsun. Ben dün eve geldim. Annemde adanadan geldi 🙂 hastaneden çıkmadan önce kızımı görmeye gittim minnacık bişi vücudu hala kırmızı tabi. Yüzüstü yatırmışlar gözünü kapamışlar yüzünü göremedim maalesef. Ama iyi görünüyordu 🙏 bende kan uyuşmazlığı olduğu için bebek pozitifti onun tedavisi yapılıyor şimdi. Sizde durumlar nedir iyice ağırlaştınız tabi. Son ayların o güzel hallerini yaşayamadım siz bol bol yaşayın kızlar :)
Murphy son aylar pek güzel değil. Bebeğin de senin de iyi olmanıza çok sevindim. Çok öpüyorum sizi
Kızlar size bı soru
Bebişin kıyafetlerini yıkayanlara😅
Bu kıyafetler de çok az da olsa deterjan kokusu kaldı ,bebisi rahatsız eder mi acaba?
Sizinkiler 0 koku mu ,tekrar yikasam mi diye düşündüm ama hepsi Utulendi ne dersiniz?
Hiç gerek yok bence boşa eziyet etme kendine. 🧡
Kızlar kalp çarpıntısı yaşayan varmı?
Benim de oluyor. Sanki bacaklarımda da güç kalmıyor. Ayaktaysam hemen oturmak istiyorum.

X