2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aslında sınırsız muayene diyor. Bi yerde 10 muayene yazıyor. Sözleşmede ne yazıyordu hatırlayamadım şimdi. Hastanenin sahibi tanıdık olmadı rica edicez yani
Sınırsız doğum o canım, benimkinde de öyle yazıyor. Sınırsız doğum, 10 muayene
O kadar saçma ki
Bir insan bir senede kaç kere doğum yapabilir ki
Kızlar ya bugün benim oğlan çok hareketli,saatlerdir durmuyor. Bir de o kadar sert hareket ediyor,vuruyor ki canım çok acıyor. Endişelenmeli miyim
Evet evet anlaşmış minnaoşlar
Benimki de bugün canımı acıtacak şekilde vurdu bayağı.

Umarım bende katılırım buraya

Geçen cigercide 1.5 gömdüm valla yememek mi gerekiyordu ki ? Bir sıkıntı yaşamadım
ohhh mis olan olmuş boşver pişmanlığı. Ya bir iki kezden bişe olmaz da işte leke fln denilince bilemedim onu. Çilek de yapıyormuş . Annem bana ilkinde hiç dokundurtmadı . Ama şimdi kızım istiyo mecbur yıkımı dokunuom ama sonra elimi yıkarım hemn bi yerime dokunmadan

Aynen canım sonra tutarız zor olur gerçekten ben biraz acıkınca tansiyon oynuyor hemen ,şuanda midem çok kötü uzandım basım bile dönüyor ,arada oluyor böyle
O zaman hiç tutamazsın kuzu miden neden bulanıyo acaba benimde yanıyodu şurup verdi bide 2 yastık üst üste koyup yat dedi

Dışarda mı yedin canım kendin yapmamışsındur dimi ya bnm normalde çok canım çekmez ama işte illa böyle zamanda olur ya hani
Ben normalde çok severim eti falan yiyemediğim için onu da yiyemem diyordum. Ama geçen hafta feci canım çekti dışardan söyledik yedim. Kendin yaparsan da eldivenle yap bi yerine dokunma. Bizim burda da leke olur derler

Yok yok instagram sayfalarında sınırsız muayene yazıyor ama ben sözleşmede 10 adet hatırlıyorum

Geçenlerde çilek yerken anneme dedim annemde elini sürme bi yerine yemekten bişey olmaz dedi. Mesela gülden de oluyor çok kişide denk geldim gül lekesi olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…