2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Leke mi var kuzum yanağında. Operasyonla fln alınır onlar sanki ya lazer fln düşünüyo musunuz

Reactions: Jou
Beni bir korku aldı şu an kız nereme elledim hiç te bilmiyorum,ciğerci de kendimden geçerek yedim valla her yerime deymiş olabilirim

O ciğ olması gerekmiyormuydu elinle dokunup sonra başka bir yere sürersen elini diye biliyordum

Kız ciğer yemek sıkıntımı bende burda yeni bi ciğerci açılmış eşime gidelim dedim çok severim ben gitmiyim o zaman bi kere yengem yapıp göndermişti Dahada yemiyim nolur nolmaz
Sikintı değilde yediğinde biyerine dokunduğun zaman oğlana biyerine leke ediyo bu gerçekten varr yaaa çok tuğaff

Sikintı değilde yediğinde biyerine dokunduğun zaman oğlana biyerine leke ediyo bu gerçekten varr yaaa çok tuğaff
Ciğer yemedim ama alerjim olmasına rağmen 3-5 kere çilek yedim
Miktar olarakta az yiyebildiğim için Çileği Kokladım ettim
Bildiğin aşk yaşadım yerken Yani
Kendimden geçiyorum ben çilek yerken

Sonra da elimi falan kesin yıkamamışımdır.
Umarım batıl inançtır bu

Ooo çileği diyecektim ama kızları korkutmayem dedimm yaaa oda ediyormuş korkumdan dokunamıyorumm bi arkadaşımın bebekken kaş ortasından lekeli doğdu baya ama büyüdukçe de geçtii oda korkmuştu hep kalacakmı diye ama herkese olmuyordur herkes yiyodu çilek çok rastlamadım okadarda olmasın anamm

Allah’ a emanet diyelim biz

Reactions: Jou
Benim kızımm cumaya öyle hareketli girdikiii sabah 8 den beri çok hareketlii pek uyuyamadım şuan bi otarafa bi butarafa dolanıyorrr kqlkıpta yürümek istemiyorumm hep böyle hareketini hissetsemm akşama kadar uzanıpp hep böyle hissetsem şuan hıçkırığına vurdu pamuğummm iş edince yurüyünce gidiyor o harekett

Öyle tabii canımm nasılsın
Wc’ nin önünden ayrılamıyorum hala
Bunu saymazsak çok şükür iyiyim

Anneme geldim. Ramazan için buzluk hazırlıklarına başladık.
Hem bana, hem anneme, hemde kayınpeder evde yalnız onun buzluğa yemek yapıyoruz
Çıkarıp Ramazan’da ısıtıp yesin diye

Aaayyyy ne güzeeellll ya
Boyna işeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…